Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[szukam] osób pomocnych przy instalacji i obsłudze wtyczek VST 2015/01/29 21:09 #22666

  • vstmaniak1
  • vstmaniak1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, jak w temacie szukam osób które pomogą mi skonfigurować dobrze sprzęt oraz pomogą w instalacji wtyczek . Jeśli chodzi o wynagrodzenie to się dogadamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

[szukam] osób pomocnych przy instalacji i obsłudze wtyczek VST 2015/01/30 16:14 #22762

  • vstmaniak1
  • vstmaniak1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
no dobra mam pytanko czy można podpiąć dwie klawiatury midi ( klawisze ) do jednego pc tak żeby sterowały innymi syntezatorami jednocześnie :) najlepiej w abletonie jak by to działało

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez vstmaniak1.

[szukam] osób pomocnych przy instalacji i obsłudze wtyczek VST 2015/01/30 22:06 #22763

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Hej.
Mogę Ci co nie co pomóc w nurtujących Cię problemach.
Napisz mi jaki sprzęt posiadasz i na jakim sofcie będziesz pracował.
Jeśli chodzi o obsługę midi 2 lub więcej synthów ewentualnie vst,sterując każdym z osobna innym kontrolerem,to w Abletonie jak najbardziej można tak zrobić.
W ustawieniach midi miksera na kanałach ścieżki wybierasz interesujący Cię kontroler i uzbrajasz ścieżkę na czerwono ,na drugim kanale ustawiasz w midi drugi kontroler i trzymając klawisz CTRL uzbrajasz (na czerwono) drugiego tracka.Obydwa muszą być uzbrojone jednocześnie.Teraz spokojnie można sterować osobno każdą ścieżką z 2 kontrolerów naraz.Teraz nie mam czasu,ale jutro zrobię zrzuty ekranowe i pokażę Ci na przykładzie,jak to powinno wyglądać.W razie pytań pisz na priva.Kiedyś "działałem" na FLu,ale teraz pracuję na Abletonie 9.1.7 i na Studio One 2.6 Professional.Pozdrówka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[szukam] osób pomocnych przy instalacji i obsłudze wtyczek VST 2015/01/31 16:55 #22764

  • vstmaniak1
  • vstmaniak1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[szukam] osób pomocnych przy instalacji i obsłudze wtyczek VST 2015/01/31 19:14 #22765

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Hej.
Wstawiam zrzuty ekranowe z Ableta;)
Ustawienia midi w moim przypadku są takie jak na zdjęciu,natomiast u Ciebie w preferencjach ustawiasz pod swoje kontrolery.Nie wiem jakie urządzenia midi są w Twoim studio,więc podaję Ci ustawienia z mojego :)
Mam jeszcze KaossPad3,ale na razie nie podłączałem go jako sterownik midi.Na razie "gram" 2 kontrolerami naraz:)
Novation SLK 61 MKII oraz M-Audio Trigger Finger Pro.
W razie pytań atakuj:)
Pozdrówka..
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena