Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Poszukuję dja,remixera,aranżera,zapaleńca,wokalistę... 2012/11/22 22:19 #18314

  • mix
  • mix Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam, z pewnością większość was tworzy w domu kolejne projekty, loopy, sekwencje by potem odstawić je na bok (dysk) bo albo brakuje pomysłu na aranżację, weny albo po prostu nie ma czasu.
Ja od wielu lat tak właśnie robię, by potem powracać do zapisanych projektów...ale ostatnio weny brak.
Dlatego proponuję wspólną pracę nad takimi niedokończonymi projektami.
Stąd ten wątek i tak jak w temacie, zapraszam do współpracy remixerów, djów, muzyków, aranżerów, wokalistów, tekściarzy...
zróbmy coś-może się uda i nasz kawałek okaże się hitem a my zdobędziemy kasę na Mercedesa :)
Wrzucam przykładowo jeden ze swoich projektów.

Oczywiście kwestie legalności dalszej publikacji sekwencji, loopów, sampli pozostawiam do omówienia, podobnie jak temat wspólnego rozważenia co dalej z nagraniem na później.
miłej zabawy .

Pzdr.
Daro.

oj myślałem, że mogę dodać plik RAR ale się nie udało, zatem wrzucę go na serwer i podam link
chomikuj.pl/STUDIO-MIX/STUDIO-MASTERING/Daro+Projekty
Cubase 5.1, Ableton Live 8, Izotope Nectar, Izotope Ozone 5 Advanced, PC - Asus G73 sw, Monitor Samsung 32'', KRK Rokit 8, Yamaha QS-300, M-Audio Oxygen 61, AKG K271 mkII, AudioBox 44 VSL, Rode NT1A, Waves Mercury 8, Sylenth1, Nexus 2, Battery, NI Komplete 8 and more vsti.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mix.

Odp: Poszukuję dja,remixera,aranżera,zapaleńca,wokalistę... 2012/11/25 21:32 #18401

  • yontek
  • yontek Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Skurwysyny gracz prosto z Ogrodowej !
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 2
ja jestem chętny do współpracy , podkłady w klimacie hip hop , jbc pisz priv



sprawdź mnie www.youtube.com/yontekbce
Biggie naszych czasów !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena