Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Cześć wszystkim! 2022/07/08 18:42 #25748

  • GoOrange
  • GoOrange Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam koleżanki i kolegów,

na to forum przywiała mnie potrzeba zdobycia i wymiany wiedzy na temat (dla mnie), nowego typu instrumentu, którego do tej pory nie miałem (a prawie już kupiłem). Myślę o poznaniu i zakupie nowego Korg-a PA5X.
Do tej pory "grałem" na syntezatorze, który jednak tam gdzie tylko mogę i się da, traktuję jak go keyboard, a chyba nie o to chodzi ;)

Do zobaczenia w merytorycznych wątkach.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Cześć wszystkim! 2022/07/08 21:06 #25749

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Świetna wiadomość. Czekamy na relacje oraz informacje gdy ten będzie już u Ciebie.
Instrument ten an pewno wygląda znakokicie. Tego możemy się przekonać oglądając szereg filmów na YT.
Jak brzmi? Tutaj oceny będzie najlepiej dokonać na własne ucho. Jeśli ktoś wcześniej nie mail tego typu instrumentu myślę że będzie efekt WOW
Nie co inaczej może być w przypadku osób które na co dzień pracują na modelach z tej samej linii (pa4x, pa3x). Dla nich piątka będzie bardziej ewolucją niż rewolucją.
Jednakże siła w tym iż jest to instrument rozwojowy. Producent nie pozostawi go beż "doposazania" czy eliminacji błędów wieku dziecięcego. Bo jak wiadomo troche tych bugow w systemie jest.

Czekamy na relację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena