Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Witajcie! 2016/06/27 22:46 #23580

  • Novy74
  • Novy74 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć!

To nie jest mój pierwszy post, za co przepraszam bo powinienem się bliżej przedstawić wcześniej.
Gram od dawna ale nie jestem żadnym profesjonalistą. Głównie dla siebie - od czasu do czasu jakąś chałturę, jestem klawiszmenem w 3 osobowym zespole :-)
Forum znalazłem szukając informacji o Pa4X. Taki też instrument zakupiłem niedawno.

Wcześniej związany mocno z firmą Technics serii KN (901, 5000 +HDD, 6000) które po dziś dzień uważam za niezłe instrumenty i żałuję że już nie są produkowane. W Polsce mało znane i chyba niedoceniane. Byłyby niezłą konkurencją dla Yamachy Korga czy Rolanda, gdyby nie zaprzestano produkcji - szkoda.

Mam też Korga SP250, Poly 800 oraz Trinity - wg mnie, Trinity to obecnie tani ale wciąż świetny instrument z bardzo wieloma możliwościami, których też do końca nie znam :-)

Mam nadzieję że forum będzie bazą do wymiany wspólnych doświadczeń i/lub materiałów. Postaram się aktywnie włączać w dyskusje z konstruktywnymi odpowiedziami.
Na pewno będę też miał sporo pytań.
Jestem elektronikiem więc w tej kwestii mogę pomóc jeśli ktoś będzie miał problem tej natury.

Pomagajmy sobie nawzajem.
Pozdrawiam.
Sławek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Witajcie! 2016/06/28 10:33 #23581

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Cześć, jak to mawiają Welcome on the board.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena