Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

YOYO 2013/12/10 08:56 #21696

  • MarcinPiechocki
  • MarcinPiechocki Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Fan muzyki elektronicznej w kazdym wydaniu
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam na imię mam Marcin mam 24 i pochodzę z Gliwic. Moja pasja muzyczna zaczęła się w 2006 roku. Słucham wielu gatunków elektorniki od ambintu po terrorcore cały czas poszerzając swoje muzyczne horyzonty.
Niestety moja pasja jak na razie ogranicza się do djki (dość marnej zresztą z racji braku czasu ) i do ciągłego odwiedzania eventów. Już od dawna zabieram się aby wreszcie zacząć tworzyć coś własnego. Planuje się zabrać za mroczne Techno bądź Deepowy House .
W tym celu wybrałem wasze forum , po krótkich oględzinach stwierdzam ze nigdy nie widziałem tak pomocnej i uprzejmej a przy tym znającej się na rzeczy administracji.
Czytałem wiele tuotriali ale uważam ze nadal jestem zielony w temacie .Mam zamiar korzystać z Fl studio , posiadam kontroler Reloop Digital Jockey 2 interface edition (czy mogę go jakoś spręzyć z Fl studio?!).
To tyle na wstępie resztę wątkow pytających bd zakładł w stosownych tematach .Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

YOYO 2013/12/10 19:52 #21701

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Miło powitać kolejnego użytkownika.
Czekamy na Twoje pytania, liczymy również na Twój wkład i pomoc innym użytkownikom. Wiadomo, ucząc innych uczymy się sami
Pietia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena