kvrDCKVR Developer Challenge 2016, to szósta edycja inicjatywy realizowanej przez właściciela marki KVR Audio, w ramach której producenci darmowego oprogramowania VST rywalizują o cenne nagrody.

Powyższy konkurs kierowany jest do deweloperów aplikacji w postaci wtyczek audio jak i wszelkiego rodzaju aplikacji pośrednich. Nadrzędnym celem jest opracowanie całkowicie nowych programów wtyczkowych. Kluczem do sukcesu jest kreatywność. Opracowany program może być skomplikowany bądź bardzo prosty.

Przeczytaj również: KVR Developer Challenge 2014 - V edycja za nami - znamy wyniki!

 

O zwycięstwie decyduje ilość głosów, oddanych przez członków społeczności KVR. Wysokość nagrody uzależniona jest od datków, które można składać poprzez system PayPal

Dodatkową nagrodą w tegorocznej edycji jest darmowy udział w targach 2017 NAMM Show w Anaheim, CA, USA (W ramach nagrody finansowana jest podróż).

Sponsorami tegorocznej nagrodny jest organizator konkursu: KVR Audio oraz stowarzyszenia NAMM (National Association of Music Merchants). Zwycięsca będzie miał możliwość zaprezentowania się podczas wystawy w dniach 19-22 stycznia 2017 w Anaheim, California. Zwycięzca zgarnia również część nagrody, na którą dobrowolnie skadają się członkowie społeczności KVR Audio.

Aby wziąć udział w walce o nagrody należy wysłać swoje zgłoszenie do końca listopada. Głosowanie rozpocznie się w grudniu.

Rozpoczął się kolejny etap w ramach któego użytkownicy KVRAudio mogą głosować na najlepszą darmową aplikację VST. Głosowanie potrwa do 18 grudnia a już dzień później ogłoszony zostanie zwycięzca. ten na chwilę obecną zgarnie część głównej wygranej, która na dzień dzisiejszy wynosi ponad 1000 dolarów.

Dodatkowe informacje na temat uczestnictwa, nagród itp. znajdziecie na stronie: www.kvraudio.com/kvr-developer-challenge/2016

Źródło: KVR Audio