freesamplesLoopmasters zapowiedział dostępność kolejnej wersji platformy służącej zarządzaniu próbkami Loopcloud 6.0, działającej pod kontrolą komputerów klasy PC oraz MAC.

Loopcloud w głównym zamyśle ma pomagać producentom w zarządzaniu arsenałem sampli audio oraz pętli. Platforma stanowi ogromne źródło gotowych próbek, pętli czy brzmień (wszystkie skatalogowane). Serwis dodatkowo umożliwia edycję, organizację posiadanego materiału i wiele więcej

Nie jest tajemnicą, że Loopmasters to jeden z największych graczy na rynku sampli. Ilość oferowanych próbek przekracza pojemności naszych dysków.

Ciekawostką jest to, że aplikacja Loopcloud może działać jako wtyczka z poziomu dowolnego DAWa. W przeciągu ostatnich lat sama aplikacja rozwinęła się znacznie stając się jednocześnie wirtualnym instrumentem z bogatymi narzędziami do edycji próbek oraz pełną integracją z aplikacjami nadrzędnymi.

loopcloud

Co nowego w wersji 6.0?

  • Wsparcie dla inteligentnych funkcji, które pomogą użytkownikowi szybciej odnaleźć to czego szuka
  • Zestaw 3 dodatkowych efektów
  • Dodatkowe opcje w ramach eksportu

Ile to wszystko kosztuje?

Koszty miesięcznej subskrypcji zaczynają się od 8 dolarów. Istnieje możliwość przetestowania usługi (30-dniowy okres testowy).

Dodatkowe informacje: Loopcloud 6.0