Izotope Ozone - Ozone 4.0 zapowiedźWtyczka Ozone 9 Elements to jeden z masteringowych produktów firmy iZotope, który aktualnie można pozyskać bezpłatnie. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ oferta jest ważna tylko do 5 czerwca 2020.

ozone-9-elements

Ozon 9 Elements to okrojone wydanie flagowego oprogramowania Ozon 9 Advanced. Na pokładzie znalazł się moduł Master Assistant odpowiedzialny za analizę przetwarzanego sygnału oraz automatyczne sugerowanie właściwego presetu korygującego przetwarzany materiał. Rekomendowane przez wtyczkę ustawienia można zmodyfikować wykorzystując do tego celu moduły o angielskich nazwach Imager, Maximizer, oraz Equalizer.

Przeczytaj również: Najlepsze wtyczki VST tylko na VSTi.pl

W jaki sposób pozyskać oprogramowanie bezpłatnie?

Warunkiem uzyskania wtyczki rejestracja na stronie Splice przed 5 czerwca 2020 (link poniżej), podanie ważnego adresu mailowego na który utworzone zostanie konto. Po zalogowaniu należy kliknąć w przycisk „Download for free”, co jednocześnie przełoży się na automatyczne wygenerowanie numeru licencji oraz linka. Numer seryjny należy podać na stronie “Serial Registration”.

Zarejestrowanie Ozone 9 Elements daje możliwość aktualizacji wtyczki do wersji Ozone 9 Standard (w cenie 99 dolarów – zamiast 299 dolarów).

Dodatkowe informacje: Splice (Ozone 9 Elements oferta ważna tylko do 5 czerwca 2020)