Izotope Ozone - Ozone 4.0 zapowiedźFirma iZotope rozdaje BEZPŁATNIE wtyczkę przeznaczoną do miksingu Neutron Elements (o wartości $129). Oferta ważna jest przy zakupie dowolnego programu za kwotę minimum 1 dolara (ważna tylko do 30 listopada 2018).

Neutron Elements to okrojone wydanie wtyczki Neutron Professional dostępnej w formatach VST, VST3, AU, AAX,oraz RTAS i działającej pod kontrolą popularnych aplikacji typu DAW na komputerach klasy PC oraz Mac. Najważniejszą funkcją zaimplementowaną we wtyczkę jest Asystent Ścieżki (z ang. Track assistent). Jest to automatyczne narzędzie odpowiedzialne za analizę sygnału audio i dostarczające wiedzy na temat wyjściowych wartości kompresji oraz korektora.

izotope-neutron-elements

Na pokładzie znalazł się między innymi 12-zakresowy korektor z pełnym manualnym sterowaniem, kompresor, transient shaper. Dopełnieniem jest 200 gotowych ustawień przeznaczonych dla nowicjuszy, ułatwiających pracę z wtyczką, w szczególności w jej początkowej fazie.

Przeczytaj również: Bob Perry Listener monitoruj wartości szycztowe VST4Free

Plugin Neutron Elements dostepny bezpłatnie przy zakupie dowolnego produktu ze strony producenta za kwotę minimum 1 dolara Pluginboutique. (oferta ważna do 30 listopada 2018)