wavesFirma Waves Audio zapowiedziała niespodziankę w postaci BEZPŁATNEJ WTYCZKI, którą otrzyma każdy z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku (z ang. Black Friday). Wszystko co wystarczy zrobić do zapisać się na stronie Waves Audio (link poniżej).

Rozdawanie wtyczek stało się swego rodzaju tradycją firmy Waves Audio, ale nie tylko. Podobnie postępuje firma Native instruments podczas Swiąt Bożego Narodzenia (Phasis).

Dzięki takim firmom jak Waves Audio czy Native Instruments Black Frayday daje wiele frajdy. Jak zwykle bardzo trudno jest zgadnąć co takiego otrzymają wszyscy Ci, którzy zapiszą się na stronie producenta.

Można przypuszczać, że będzie to zupełnie NOWY PLUGIN, a nie wtyczka, która udostępniona na zasadzie przemianowania wcześniej komercyjnej wtyczki na wersję darmową. W mojej ocenie może być to narzędzie do przetwarzania wokalu w oparciu o komunikaty MIDI? Czyżby wokoder?

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony Waves audio i wpisaniu się (wymagany ważny adres mailowy), na który przesłany zostanie link oraz numer seryjny w dniu czarnego piątku.

waves_blackfriday waves audio plugin

 

 

Już teraz zapisz przechodząc na stronę Waves Audio (premiera wtyczki 23 listopada 2018)