0aProducent Noizefield zaprezentował wtyczkę Warrior. Ten bezpłatny syntezator ukierunkowany jest na ciężką muzykę elektroniczną w stylu Dubstep, Drum n Bass, Hardstyle czy Techno. To kolejna produkcja od producenta Noizefield, którą opisuję na łamie vsti.pl. Pamiętacie pluginy Mini Bounce, Bounce, Exotic?

Poznaj również: Top 20 najciekawszych bezpłatnych syntezatorów VST

Wszystkie odznaczają się podobnym schematem, w zakresie budowy jak i interfejsu. Nie oznacza to, że wtyczki z logo Noizefield są złe. Niejednokrotnie posiadają przyzwoity pakiet brzmień, są stosunkowo łatwe w obsłudze.

Instrument Warrior jest skierowany raczej do początkujących. Co bardziej zaawansowanym użytkownikom polecam zapoznanie się z wtyczkami Surge czy ostatnią produkcją Matta Tyrela – wtyczką Vital.

Wracając to tytułowego wojownika. Presetowcy będą mieli do przejrzenia 32 gotowe brzmienia ukierunkowane na produkcje typu EDM (muzyka elektroniczna). Dla lubiących „przebierać wtyczki”, mamy tutaj do wyboru dwie skórki (ciemną i jasną)

warrior.jpg

Pobierz Wojownika bezpłatnie – link poniżej.

Do pobrania wtyczki wymagane jest założenie bezpłatnego konta, z poziomu którego użytkownik otrzymuje dostęp do pliku. Podczas procedury tworzenia konta wymagane jest podanie ważnego adresu mailowego.

Plugin Warrior dostępny jest w formacie VST i działa pod kontrolą komputerów klasy PC oraz Mac. Wspiera za równo 32- jaki 64-bitowe aplikacje typu DAW.

Dodatkowe informacje: Warrior (wielkość pobieranego pliku 8.7 MB)