0aPositive Grid rozdaje bezpłatnie wtyczkę BIAS Pedal Modulation o wartości 99 dolarów każdemu, kto podzieli się informacją na Facebooku bądź Twiterze. Oferta ważna tylko do 17 grudnia 2018.

Oferowany plugin dostępny jest w formatach VST, AU, oraz AAX. Odpowiedzialny jest za kreowanie efektu modulującego. Tytułowy plugin stanowi część pakietu, w skład którego wchodzą również BIAS Pedal Distortion oraz BIAS Pedal Delay.

Pedal Modulation może pracować w następujących trybach: chorus, phaser, flanger, tremolo, vibrato, auto-pan, rotary speaker, ring modulation, oraz auto-swell. Na pokładzie znalazł się również kompresor oraz dwa 8-pasmowe korektory graficzne.

izotope-neutron-elements

Aby móc cieszyć się wtyczką należy przejść na stronę produktu (link poniżej) po czym podzielić się nią z poziomu Facebooka czy Twittera. Tylko w ten sposób otrzymasz numer seryjny niezbędny do zarejestrowania produktu.

Kliknij tutaj i dowiedz się jak pozyskać kod produktu. Wtyczkę należy aktywować przed 31 grudnia 2018. Niezbędne będzie również utworzenie bezpłatnego konta na stronie producenta.

Dodatkowe informacje: BIAS Pedal Modulation Giveaway (oferta ważna do 17 grudnia 2018)