Izotope Ozone - Ozone 4.0 zapowiedźOzone 8 Elements to pakiet masteringowy stanowiący okrojone wydanie flagowego iZotope Ozone 8 Advanced. PAKIET TEN DOSTĘPNY JEST ZA DARMO JESZCZE TYLKO DZIŚ. Jest on jednocześnie zapowiedzią kolejnego wydania komercyjnego oprogramowania Ozone v 9.0

Poznaj równeż: The best free mastering software czyli najciekawsze darmowe narzędzia do masteringu

Tytułow Ozon 8 Elements składa się z trzech narzędzi: Ozone Imager, Ozone Maximizer, oraz Ozone EQ. Do tego dochodzi moduł Master Asistant, który analizuje zmiksowany sygnał audio celem określenia optymalnego punktu wyjściowego ułatwiającego rozpoczęcie procesu masteringu.

Ozone 8 Elements dostępny jest w formatach VST, VST3, AU, AAX, or RTAS i działa pod kontrolą popularnych aplikacji typu DAW w środowisku PC oraz Mac.

Po uzyskaniu bezpłatnej kopii pakietu (link poniżej) Ozone 8 Elements, otrzymasz również 16-cyfrowy kod autoryzujący, który jest niezbędny do aktywacji wtyczki podczas pierwszego uruchomienia. Aktywacja odbywa się z wykorzystaniem adresu mailowego na który założone zostało konto na stronie producenta.

ozone-8-elements

Pobierz pakiet bezpłatnie: iZotope Ozone 8 Elements (tylko do 2 października 2019)