Togu Audio Line TAL - Tal-Filter 2 v 0.99b Do naszego bogatego działu z wtyczkami VST trafia kolejna  z logo TAL, a mowa tym razem o wtyczce TAL-Filter-2. Plugin udostępniany jest na licencji open source a dostępny jest w wersjach 32 oraz 64-bitowej za równo na komputery z systemem Windows jak i Mac OS X. Na potrzeby wtyczki wykorzystano algorytmy, które zastosowano w pluginie TAL-NoiseMaker. Sygnał wejściowy można swobodnie nasycić czy przesterować zwiększając wartość parametru Volume. Dodatkowo TAL-Filter 2 pozwala na modulację panoramy oraz głośności  sygnału na wejściu, dzięki czemu wtyczka znajdzie zastosowanie jako efekt bramki czy tremolo. Szczególnie ciekawe efekty można uzyskać podczas pracy z próbkami perkusyjnymi.

 
Togu Audio Line TAL - Tal-Filter 2 v 0.99b
[Aktualizacja: 26-11-2010] Tal-Filter 2 v1.00 już dostępny. Wprowadzone zmiany dotyczą wsparcia dla kontrolerów (dotyczy wyłącznie gałek), usunięcie błędu związanego z automatyką w zakersie 0...1 jak również dodanie menu kontekstowego pod wszystkimi gałkami wtyczki.

[Aktualizacja: 12-09-2011] W dziale downloads (sekcja vst effects) zamieszczamy zaktualizowaną wersję wtyczki TAL-Filter2 oznaczoną numerem 1.02


Wtyczkę znajdziesz również na stronie producenta.
Źródło: Togu Audio Line