TAL-Reverb II czyli jeden z najczęściej wybieranych pogłosów w formacie VST doczekał się stabilnego wydania. Wprowadzone poprawki przekładają się na użyteczność pogłosu jak również jego brzmienie. W stosunku do pierwowzoru wtyczka zaopatrzona została w sekcję EQ (3-pasmowy). Dzięki wprowadzonym zmianom udało się stworzyć efekt pozbawiony cyfrowych artefaktów a który  osiągnięty został dzięki długotrwałym testom oraz żmudnemu procesowi strojenia wtyczki. Jak twierdzi producent Patrick Kunz "udało mi się osiągnąć zamierzony efekt...". Podobnie jak w przypadku pierwowzoru wtyczkę cechuje prosta obsługa oraz niewielkie zapotrzebowanie na moc obliczeniową procesora. Wtyczka w chwili obecnej znajduje się w fazie beta, posiada 10 zaprogramowanych ustawień.

[Aktualizacja 31-03-2010] W naszym dziale download zamieściliśmy zaktualizowaną wersję beta wtyczki TAL-Reverb II. Poprawiono działanie linii opóźniającej w szczególności jej reakcję na próbki o niskich częstotliwościach.

[Aktualizacja 28-06-2010] W naszym dziale download zamieściliśmy kolejną wersję beta wtyczki TAL-Reverb II oznaczoną numerem 0.95b. W Z aktualiacji będą za pewne zadowoleni Waściciele 64-bitowego systemu operacyjnego Windows, oraz Ci, którzy narzekali na znaczne zapotrzebowanie wtyczki na cykle CPU. Wtyczka dostępna jest dla obu platform PC oraz Mac (VST/AU).
[Aktualizacja 09-12-2010] W naszym dziale download zamieściliśmy stabilną wersję wtyczki TAL-Reverb 2 v1.60
[Aktualizacja 26-03-2011] Wprowadzona jakiś czas temu wtyczka Tal-Reverb-III zastąpiła opisywaną powyżej wersję (przez co zniknęła na jakiś czas ze strony producenta). Po interwencji użytkowników, producent zdecydował się ponownie udostępnić drugie wydanie.
Przekonaj się ile warte są wtyczki z logo Togu Audio


Wtyczka do pobrania bezpośrednio z naszego działu download (sekcja vst effects) bądź ze strony producenta.

Źródło: Togu Audio Line