Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

39 najlepszych wirtualnych syntezatorów wg musicradar.com 2013/04/01 10:58 #20107

  • V G
  • V G Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Portal musicradar.com przedstawił ostatnio 39 (według niego) najlepszych syntezatorów w postaci wtyczek VST, AU i RTAS.
Zapraszam do komentarzy i podzielenia się opiniami.
Osobiście nie zdziwił mnie fakt, iż pierwsze miejsce zajął Sylenth a drugie Massive. Wbrew różnym opiniom które krążą po sieci, uważam że te wtyki w pełni zasłużyły na swoje miejsce.

Na stronie znajdziecie też zestawienie 27 najlepszych, darmowych pluginów.

www.musicradar.com/tuition/tech/the-39-b...world-today-262145/2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez V G.

39 najlepszych wirtualnych syntezatorów wg musicradar.com 2013/04/01 14:17 #20109

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dokładnie to według użytkowników, parę tygodni wcześniej ogłoszono temat z propozycjami do podsyłania, wyłoniono 39 syntezatorów i wprowadzono ankietę, sam głosowałem. Teraz publikują wyniki. ;)

Stąd też pewnie taka popularność Massive i Sylenth - bardzo często dzisiaj używane instrumenty we wszelkiej elektronice.

Szkoda, że Curve 2 jest tak daleko, to dobry syntezator. Co prawda miałem tylko styczność z wersją CM ale silnik jest ten sam. Najbardziej boli jedynie brak możliwości zapisania jakichkolwiek presetów - można to zrobić ale do internetowej bazy danych dostępne dla wszystkich, nie można oddzielić własnych ustawień ani ich skopiować dla bezpieczeństwa, są one ukryte w samej wtyczce...

Widać też dużo nowych pozycji. Miło, że załapał się też Lush-101 naszych rodaków. :D Nie miałem okazji jeszcze go przetestować.

Dziwię się tylko, że Zebra 2 dopiero na 8 miejscu a taki Nexus na 4, przecież to rompler.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena