Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Humble Bundle Bastion - Nuty 2013/03/19 22:39 #19930

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Mam dosyć niestandardowy news ale myślę, że warty uwagi. Humble Bundle, znane z zakupów grupowych które organizuje sprzedaż kilku gier z hasłem "zapłać ile chcesz", wchodzi z nowym pomysłem - cotygodniowe promocje tyle że na jedną grę w przeciwieństwie do okazjonalnych zestawów. Na pierwszy rzut w tym tygodniu idzie Bastion, dosyć ciekawa gra action RPG niezależnego producenta z oryginalnym systemem narracji i wspaniałą muzyką. Przebijając średnią która w tej chwili wynosi niecałe $3 (ponad 9 złotych) dostaniemy soundtrack w cyfrowym wydaniu, zestaw artów z gry, dzwonki na komórkę oraz... nuty do czterech utworów z gry. To ostatnie jest powodem dla którego zamieszczam tutaj info - być może ktoś chciałby podejrzeć "jak to jest zrobione" i od środka zajrzeć w muzykę z takiej gry. W opisie jest podane, że nuty są na gitarę i fortepian w oryginale oraz tekst i wokal.

www.humblebundle.com/weekly
Za tę wiadomość podziękował(a): MadDziadPL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Humble Bundle Bastion - Nuty 2013/03/20 06:33 #19931

  • LocoMatt
  • LocoMatt Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Anonimowość - to mój cel, może kiedyś się pokażę
  • Posty: 340
  • Otrzymane podziękowania: 50
Czyli nie tylko ja jestem tutaj graczem :). Wiedziałem że jest nowy Bundle ale nie słyszałem że dodali nuty. Raczej się skuszę na taką okazję :P
Dzięki za info.
SoundCloud czyli mój muzyczny kącik

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Humble Bundle Bastion - Nuty 2013/03/20 09:18 #19932

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Graczy Ci u nas dostatek:)
Fajna akcja i do tego za "grosze" można kupić fajną grę, bogatą w dodatkowe materiały,a to nie lada gratka:)
Ciekawe czy w akcji są sprzedawane gry na konsole.Posiadam Xbox 360 i chętnie bym skorzystał:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Humble Bundle Bastion - Nuty 2013/03/20 13:40 #19933

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Niestety nie, tylko PC - Windows, Linux, Mac oraz czasami na Androida na smartfony i tablety. Ten Bastion akurat jest dostępny na X360 ale tutaj nie ma takiej możliwości aby go pobrać. Może Microsoft nie udostępnia kluczy? Niemniej poza bezpośrednim dostępem do gry płacąc powyżej $1 można dostać klucz na Steam. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena