Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/22 22:53 #18319

  • mix
  • mix Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
ZA FREE !!!!
Pobierać bo zaraz zakończą promocję.,
Plugin świetny, wystarczy kręcić jedną gałką i efekt murowany...
www.waves.com/lp/black-friday/louder-pre.html?ref=yt
Cubase 5.1, Ableton Live 8, Izotope Nectar, Izotope Ozone 5 Advanced, PC - Asus G73 sw, Monitor Samsung 32'', KRK Rokit 8, Yamaha QS-300, M-Audio Oxygen 61, AKG K271 mkII, AudioBox 44 VSL, Rode NT1A, Waves Mercury 8, Sylenth1, Nexus 2, Battery, NI Komplete 8 and more vsti.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/22 23:02 #18321

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Do pobrania będzie dopiero w czarny piątek, teraz można zapisać się aby otrzymać powiadomienie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/23 14:52 #18332

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wtyczkę można już dzisiaj pobierać, zostaje przypisana do konta jako normalny produkt.

Ku mojemu zdziwieniu jednak odkryłem, że firma Waves trzyma dane i hasła swoich użytkowników w niezaszyfrowanej formie, w zwykłym tekście. Hasło bez problemu może zostać odczytane w drugą stronę i zostać przypomniane na maila. W razie wycieku bazy danych wszystko jest podane na tacy. Jak na profesjonalną firmę jest to dosyć skandaliczne posunięcie. Miałem nawet kupić jedną z wtyczek korzystając z promocji, ale teraz wiem, że wolę im nie podawać żadnych danych. Skasowałem konto i nawet tej darmowej wtyczki nie chcę... Warunkiem korzystania z konta i wtyczek jest podanie prawdziwych danych właśnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/23 16:38 #18334

  • mix
  • mix Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
To ciekawe, może warto zwrócić im na to uwagę, napisz do nich a wtykę bierz, bo jest bardzo fajna.
Cubase 5.1, Ableton Live 8, Izotope Nectar, Izotope Ozone 5 Advanced, PC - Asus G73 sw, Monitor Samsung 32'', KRK Rokit 8, Yamaha QS-300, M-Audio Oxygen 61, AKG K271 mkII, AudioBox 44 VSL, Rode NT1A, Waves Mercury 8, Sylenth1, Nexus 2, Battery, NI Komplete 8 and more vsti.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/23 16:47 #18336

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
No nie, a ja naiwnie czekam po podaniu im e-maila na najnormalniejszy w świecie link, haha.
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Free Waves plug-in: Louder loudness maximiser 2012/11/23 16:53 #18337

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Mam złe doświadczenia z takimi praktykami. Jakiś czas temu wyciekła cała baza danych Envato, przyznali się, że trzymali wszystkie dane i hasła w zwykłym tekście i jedyne co w związku z tym zrobili to zwykłe "przepraszam" z jednoczesną prośbą o zmianę haseł. Nawet dane kart kredytowych i transakcji z PP... Tutaj pewnie jest podobnie.

Kiedy licencje jeszcze do niedawna były przetrzymywane na iLok być może było bezpiecznie, bo tam nie ma czegoś takiego. Hasła są zaszyfrowane i nikt nie ma do nich dostępu. No ale kiedy strona Waves stała się nie tylko zwykłym sklepem a także zaczęła przechowywać licencję na wtyczki powinni coś z tym zrobić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena