Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Abonament Beata wychodzi taniej! 2012/08/10 19:51 #16884

  • Neutron5
  • Neutron5 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 133
  • Otrzymane podziękowania: 4
Nie pisałbym o tym gdyby nie zampler czyli tak naprawdę ogromny konkurent Nexusa.

abo.beat.de/abo/beat

Są rozne typy abonamentu i przy rocznym abo można nawet dostać za free cały pakiet t-racks ik multimedia.

Obczajcie sami...Nie znam niemieckiego ale z pomocą przychodzi mi google tłumacz(wrzucaj jednym zdaniem do tłumacza to w miarę dobrze przetłumaczy).

W razie pytań właściwych co do ceny do Polski i przesyłki kontakt po angielsku do redakcji beata jest bezproblemowy i szybko odpisują.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Abonament Beata wychodzi taniej! 2012/08/10 20:02 #16886

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jak zobaczyłem tytuł Abonament Beata zacząłem się zastanawiać - jakiej Beaty, kto to jest?! :P

Chodzi o prenumeratę, tak? Wiesz już może jakie są ceny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Abonament Beata wychodzi taniej! 2012/08/10 21:19 #16888

  • Neutron5
  • Neutron5 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 133
  • Otrzymane podziękowania: 4
:D
Wystarczy kliknąć w upominek jaki chcemy otrzymać(rok czyli jahresabo i 3 miesiące czyli probeabo) i potem na dole sa ptaszki do zaznaczenia - i tam jest napisane ile to kosztuje przy czym w nawiasie jest dodatkowe 10 euro za granice(do Niemiec jest przesyłka za free) - ale tego nie wiem czy na czas trwania abonamentu czy za przesyłkę jednorazową. Logika podpowiada że na czas abonamentu ale to już warto skonsultować mailowa z ludźmi od beatu.

Jest jeszcze opcja Kennenlernabo i wtedy 2 beaty są za free a potem można zrezygnować lub ogarnąć roczna prenumeratę. W każdym razie jakoby nie patrzec 1 wydanie kosztuje do nas około 10 euro - policzcie sami przy poszczególnych opcjach ile oszczędzacie. Jest taniej no i są godne gratisy.

Aha - jeżeli ktoś byłby zdecydowany to ten tekst przy ptaszkach który zaznaczacie dobrze przetłumaczcie żeby zrozumieć na co sie decydujecie lub przy jakichkolwiek wątpliwościach odnośnie zrozumienia skonsultujcie po angielsku mailowo z redakcją beata.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Neutron5. Powód: korekta

Odp: Abonament Beata wychodzi taniej! 2012/08/10 21:43 #16889

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
I tak wychodzi prawie 500zł na rok :O. Trochę dużo jak na pismo którego i tak nie poczytam a od czasu do czasu na CD coś ciekawego znajdę. Pozostanę przy zamawianiu konkretnych, interesujących mnie numerów :). Tak czy inaczej, dzięki za informację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena