Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/14 19:39 #16401

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Świetna sprawa,kultowy analog za free:)
21.06.2012r w święto muzyki ,można pobrać za darmo full wersję świetnego "analoga" minimoog V-original.
Niesamowita gratka.Polujcie Panowie i Panie:)
www.arturia.com/evolution/en/products/mi...imoogv-original.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/15 04:48 #16404

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Faktycznie świetna wiadomość. Dodam tylko że wtyczka Minimoog V będzie dystrybuowana tego dnia pod nazwą Minimoog V original. Ograniczenie w stosunku do wersji komercyjnej sprowadza się do blokady funkcji z poziomu przedniego panelu, jednakże pozostałe funkcje oraz wszystkie brzmienia Minimooga 2.5 będą pracować bez zarzutu.



Warto dodać że pełna wersja komercyjnej wtyczki kosztuje 229 dolarów/219 euro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/15 22:40 #16410

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Na stronie głównej w newsie jest mały błąd jednak mogący wprowadzać trochę zamieszania. Zablokowany i niedostępny będzie nie przedni panel tylko tylny, dodatkowy panel modulacji na potrzeby VSTi. Przedni panel będzie działać tak samo jak w oryginalnym Minimoogu, stąd nazwa Oryginal, wtyczka będzie pozbawiona dodatkowych bajerów opracowanych przez Arturię udostępniając czystą emulację Mooga.

Na stronie pisze "behind the front panel" co oznacza dosłownie "za przednim panelem", chodzi o ten na górze, z tyłu ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/16 06:44 #16411

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

N.E.X. napisał: Na stronie głównej w newsie jest mały błąd jednak mogący wprowadzać trochę zamieszania. Zablokowany i niedostępny będzie nie przedni panel tylko tylny, dodatkowy panel modulacji na potrzeby VSTi. Przedni panel będzie działać tak samo jak w oryginalnym Minimoogu, stąd nazwa Oryginal, wtyczka będzie pozbawiona dodatkowych bajerów opracowanych przez Arturię udostępniając czystą emulację Mooga.

Na stronie pisze "behind the front panel" co oznacza dosłownie "za przednim panelem", chodzi o ten na górze, z tyłu ;).


Dzięki N.E.X za zwrócenie uwagi, błąd już poprawiłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/21 04:32 #16457

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
No i nastał 21 czerwca - panowie/panie jest to jedyna okazja by pobrać syntezator MiniMoog Original VST

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/21 04:56 #16458

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jest jakaś możliwość żeby pobrać to poza facebookiem? Co to za idiotyczny pomysł w ogóle?!

EDIT: Dobra, jest tutaj jakby ktoś potrzebował: www.arturia.com/evolution/en/products/mi...imoogv-original.html

Serwery są zapchane ale odświeżać aż zaskoczy, w końcu wejdzie w kolejkę :).

Nienawidzę takich akcji z facebookiem.

EDIT2: Mam info, że jest problem z polskimi hostingami mailowymi, potwierdzenia z kodem aktywacyjnym nie przychodzą. I faktycznie, na Onet nic nie przyszło aż do rana (przez fejsa). Z racji obciążonych serwerów i czekania po kilkanaście minut aż zaskoczy, lepiej od razu użyć GMAIL albo coś tego rodzaju. Za drugim razem poszło od razu, jakbym wiedział wcześniej to bym się tak nie rytował, więc przekazuje info.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/21 08:40 #16459

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
A mnie zaraz cholera skręci,za nic w świecie nie mogę się połączyć:(
Serwery chyba ledwo zipią,ale cóż...próbuję nadal;)
P.S. zapodaj N.E.X linka z facebooka,może w ten sposób uda mi się załapać na tę wtykę:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: MiniMoog Original VST od Arturii za darmo tylko 21 czerwca 2012 2012/06/21 09:38 #16460

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Uffffffffffffffffffff........w końcu udało mi się zaliczyć do grupy szczęśliwców i mam instalkę z kodem aktywacyjnym ;)
Z informacji wynika,że wersja jest pełna,bez tylnego panelu,bez możliwości wsparcia technicznego online i tel. oraz bez darmowych aktualizacji do nowszej wersji w przyszłości;)
Pies to trącał i tak mamy niesamowitą darmochę i oczywiście teraz mogę już "poudawać: Jarre'a,Bilińskiego" ;)
Sprawdzę po pracy to cudo w domu,może zmobilizuję się do samodzielnego "kręcenia" brzmień?;)
Opiszcie swoje wrażenia z obcowania z tą maszynką:)
Pozdrawiam. Mad(Moog)Dziad..... hahahaha;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena