Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/06/13 03:36 #16389

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
28-30 września odbędzie się piąta już edycja ZTG, tym razem w Poznaniu przy okazji targów PGA czyli Poznań Game Arena. Dokładniejsze szczegóły nie są jeszcze znane. Kolejna świetna okazja, dla zainteresowanych aspektami muzycznymi i dźwiękowymi w tej branży, na pokazanie się i poznanie ciekawych ludzi, wymianę doświadczeń i dzielenie się wiedzą. Dobra okazja dla tych co twierdzą, że aby coś osiągnąć trzeba mieć znajomości a tak naprawdę wystarczy odejść od komputera ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/06/17 07:52 #16415

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Tym razem pojawię się na pewno :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/06/17 08:00 #16416

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Data zmieniła się na 26-28 października, tak samo jak targów PGA. Jeżeli mi też uda się pojechać to musimy się spotkać na miejscu ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/07/24 13:05 #16793

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Cena jednodniowej wejściówki na PGA w sobotę i niedzielę kosztuje 12zł. Łącznie 24zł za całą imprezę. Oznacza to tyle, że na tej wejściówce dostępne jest także ZTG ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/07/24 13:57 #16794

  • V G
  • V G Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 117
  • Otrzymane podziękowania: 5
Fajna inicjatywa, będzie jakieś miejsce / event poświęcony muzyce w grach czy to jest tak wszystko do jednego worka powkładane?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zjazd Twórców Gier 2012 - Poznań 28-30 Września 2012/07/24 18:53 #16797

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Na liście widzę, że już jest coś o demoscenie i muzyce na trackerach, 45min. Brzmi ciekawie, pójdę na pewno. Ja rok temu temat dźwięku potraktowałem dosyć ogólnie bo sądziłem, że muzyków i dźwiękowców będzie mało, ale jak się okazało pełna sala :O. Dlatego wiem teraz, że nie ma co robić ogólnych tematów i można wiercić specyficzne rzeczy które się przydadzą.

Zgłoszenia na prelekcje można nadsyłać, jeżeli chciałbyś coś przedstawić to nie ma problemu :). Sam pewnie coś zrobię tym razem, ale nie mam jeszcze pomysłu na temat gry/muzyka/dźwięk. Propozycje mile widziane :P.

Rok temu były trzy sale przez weekend w jednym budynku uczelni, jedna ogromna, dwie duże. Wykłady odbywały się równocześnie na tych salach od rana do wieczora i były ułożone tak aby nie nachodziły na siebie. Czyli tak aby w jednym momencie nie odbywały się te same kategorie. Rozdawane były oczywiście przewodniki i mapki z wykładami. Myślę, że teraz będzie podobnie.



Teraz to PGA mocno kusi, takie imprezy to przede wszystkim miejsce aby poznać ludzi i się zaprezentować. Warto mieć aktualną stronę www i trochę wizytówek, chodzą ciągle ;).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena