Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/24 21:32 #13868

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Jeżeli polujesz na wtyczkę Z3ta+ warto wspomnieć, że ta pojawi się na płycie załączanej do 171 wydania magazynu Computer Music. Oferowana wersja oznaczona jest numerem 1.5.
Należy się spodziewać ekstra oferty skierowanej do wszystkich zainteresowanych aktualizacją za niewielką opłatą.

Źródło: ComputerMusic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/24 22:43 #13869

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Dodam, że według "tradycji" większość wtyczek danych za darmo przez CM ląduje w naszym EiS na płycie jako gratis (nawet bez chwalenia się, są po prostu w folderze CM Studio). Tak samo stało się z wtyczką GenesisCM, ZebraCM przy wydaniu 2 itd. Spodziewam się, że można liczyć na świetny syntezator za niecałe 20zł w ciągu kilku miesięcy :).

Od siebie polecam, bo jest to mój numer jeden jeżeli chodzi o takie tradycyjne barwy, w dodatku ogromne możliwości łączenia parametrów pozwalają stworzyć ciekawe rzeczy :).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 05:50 #13870

  • torez
  • torez Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 77
  • Otrzymane podziękowania: 6
a to pismo jest dostepne w polsce ? jak to mozna zakupić ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 06:24 #13871

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

torez napisał: a to pismo jest dostepne w polsce ? jak to mozna zakupić ?


Tak, pismo Computer Music jest dostępne w Polsce i można je kupić np. w wybranych Empikach (oczywiście w tych większych).
Niestety pismo nie należy do najtańszych (po przeliczeniu na złotówki). Czyli warto poczekać na posunięcie EiS.

Dodam, że według "tradycji" większość wtyczek danych za darmo przez CM ląduje w naszym EiS na płycie jako gratis


Tak się w sumie zastanawiam czy licencja tego nie zabrania. Bo jeśli nie to z powodzeniem można byłoby zamieścić te wtyczki na Vsti.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 11:15 #13872

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie znam szczegółów, ale z tego co zauważyłem mają na pewno jakiś pisany kontrakt ponieważ niektóre artykuły w EiS są przedrukowywane z zagranicznych od CM (które także lądują na MusicRadar.com który nie wiem czy jest niezależny czy od CM właśnie). Sample na płycie także są od CM, na radarze także ;). Jest to dziwna sytuacja kiedy czytam coś na music radarze a za kilka miesięcy widzę to samo w EiS przetłumaczone i jako główną atrakcję na okładce "101 porad od znanych artystów!" ale wydaje mi się, że muszą coś mieć, tym tempem już dawno dostaliby konkretny pozew. Na tej samej zasadzie działał Future Music Polska, szkoda, że upadł bo miał konkretne "producenckie" artykuły, zawsze warto było poczytać aniżeli dziesiątki recenzji i 2-3 artykuły.

Nie twierdzę, że z3tka+ na pewno się pojawi bo nie śledziłem na bieżąco czy wszystkie wtyczki się pojawiały, ale wydaje mi się, że tak.

Aha, i co do licencji pisze tam na płycie gdzieś, że wtyczki są legalne tylko z wydaniem EiS - także kopiowanie raczej nie wchodzi w grę i potwierdza to że muszą coś mieć na kontrakcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 14:03 #13873

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

N.E.X. napisał: Nie znam szczegółów, ale z tego co zauważyłem mają na pewno jakiś pisany kontrakt ponieważ niektóre artykuły w EiS są przedrukowywane z zagranicznych od CM.


No cóż są różne sposoby na pozyskiwanie zawartości. W sumie lepszym rozwiązaniem jest korzystanie z przedruków tekstów pochodzących z magazynu o sporej renomie, niż przepisywanie połowy instrukcji, np. na potrzeby testów konkretnego sprzętu. W końcu nie na darmo się płaci ponad 14 złotych? (w sumie nawet nie wiem ile teraz kosztuje EiS)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 14:46 #13874

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35

Pietia napisał: Jeżeli polujesz na wtyczkę Z3ta+ warto wspomnieć, że ta pojawi się na płycie załączanej do 171 wydania magazynu Computer Music. Oferowana wersja oznaczona jest numerem 1.5.
Należy się spodziewać ekstra oferty skierowanej do wszystkich zainteresowanych aktualizacją za niewielką opłatą.

Źródło: ComputerMusic


Bardzo, bardzo interesujący news. Ale nie umiem znaleźć info o tym na podanej stronie....
Ale jeśli to okaże się faktem, to jako prenumerator EiS już niebawem pewnie będę mógł pocieszyć się tą wyśmienitą wtyczką ;)
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Z3ta+ w wersji CM w 171 wydaniu Computer Music 2011/09/25 14:57 #13875

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

kaziorkaski napisał: Bardzo, bardzo interesujący news. Ale nie umiem znaleźć info o tym na podanej stronie....
Ale jeśli to okaże się faktem, to jako prenumerator EiS już niebawem pewnie będę mógł pocieszyć się tą wyśmienitą wtyczką ;)


Informacja jest pewna - w aktualnym wydaniu (170) znajduje się reklama właśnie na temat dodatku wtyczki Z3ta+ do następnego numeru magazynu Computer Music.
Dodatkowe informacje znaleźć można na forum Cakewalk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena