Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak podłączyć Yamaha PSR-420 do komputera? 2010/09/07 01:55 #9446

  • Paliwap
  • Paliwap Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich, pewnie pomyslice sobie kolejny koles ktoremu nie chce sie szukac na forum i powiem wam ze nie chce mi sie ;) jest po 1 w nocy a jutro rano do pracy trzeba isc ...
Wiec do sedna sprawy, od jakiegos czasu bawie sie w fl (nie mozna tego nazwac jeszcze praca)
i kupilem od kumpla yamaha psr-420 ( jak w temacie) korzystajac z tego ze pracuje w sklepie gdzie moge kupic kable po znizce ;) kupiilem sobie kabel midi to usb. Podlaczylem wszystko chyba tak jak powinno byc podlaczone (nawet obejrzalem jakis tutorial na YT) wlaczam fl konfiguruje tak jak bylo w tutku a tu nic nie dziala. Moze ktorys z was mial ten sam problem ? Albo czy ktorys z was moze mi powiedziec jak to cholerstwo podlaczyc ? Z gory wielkie dzieki,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak podłączyć Yamaha PSR-420 do komputera? 2010/09/07 02:30 #9447

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
MIDI Out z keyboardu podłacz do MIDI IN we wtyczce i drugie też tak samo na odwrót. Taki mały cross - wbrew pozorom OUT do OUT jest źle i nie będzie działać, częsty błąd. Końcówka do USB i już, powinno śmiegać. W FL Studio ustaw tylko w opcjach, aby klawiatura była załączona (enable).

Pozdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Jak podłączyć Yamaha PSR-420 do komputera? 2010/09/07 09:41 #9448

  • Paliwap
  • Paliwap Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzieki wielkie. sprawdzilem przed chwila i sie podjaralem ze dziala az nie chce mi sie isc do pracy ;) Jeszcze raz wielkie dzieki

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena