Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

problem z podłączeniem akai mpk49 2010/05/18 03:43 #8269

  • orgen1
  • orgen1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam.mam nadzieje ze ktoś mi pomoże-zakupiłe akai mpk49.po zainstalowaniu sterów,podłączeniu do karty[mam emu 0404usb] przez kabel midi,wszytsko ladnie się świeci ale wogóle nie gra nic...nawet nie widac żeby jakiś sygnał szedł na karte bo jak miałem wcześniej podłączoną evolution mk-149(zasilana zasilaczem zew.)to grało aż milo i na tym samym interfejscie[emu 0404usb]mrugała dioda przy midi out-in co znaczyło że jest podłączone dobrze i że sygnał jest...w tym przypadku nie ma-pytam zatem-czy to że akai jest zasilane z usb może mieć jakiś wpływ że nie ma dzwieku?bo emu tez mam na usb podpięte...moze jakiś konflikt?albo może coś musze ustawić w kompie"?jeżeli ktoś ma i podlaczał to proszę o podpowiedz co i jak po kolei..prosze o porady bo tyle pieniędzy a ja nawet dżwięku z niego nie wydobyłem;(dodam że z akai mam kabel wpięty pod midi out a do emu w midi in więc raczej powino grać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:problem z podłączeniem akai mpk49 2010/05/18 10:41 #8271

  • KBANASZ
  • KBANASZ Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zdecydowanie ma znaczenie, insrtument w takiej sytuacji jest "martwy" jeśli masz możliwość podłączenia przez USB wszystko będze grało, jeśli podlączasz przez kable MIDI z tego co wiem nie potrzebujesz sterowników

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:problem z podłączeniem akai mpk49 2010/05/18 12:35 #8273

  • orgen1
  • orgen1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
nic mi to nie mówi:/sterowniki sa i je zostawmy w spokoju-w karcie mam wejścia midi,nie mam wejścia usb-kablem usb mam podłaczone akai do kompa i Emu do kompa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:problem z podłączeniem akai mpk49 2010/06/13 12:49 #8509

  • orgen1
  • orgen1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
gdyby ktoś miał podobny problem napisze-w midi settings daje sie na rescan wyskączą urządznie usb czy coś takeigo i wszystkie zaznaczasz żeby było na "active"i po krzyku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena