Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Co powiecie o klawiaturach sterujących CME z serii VX. 2009/10/25 22:00 #5541

  • quasimoto
  • quasimoto Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Są dosyć drogie, ale czy rzeczywiście warte swojej ceny?? Będzie to moja pierwsza klawiatura midi, a nie chcę kupować czegoś słabego. Jeszcze takie pytanko, czy klawiatury midi same z siebie też coś zagrają, czy tylko gdy są pod coś podbięte np. komp??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co powiecie o klawiaturach sterujących CME z serii VX. 2009/10/26 08:50 #5546

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
quasimoto napisał:

Jeszcze takie pytanko, czy klawiatury midi same z siebie też coś zagrają, czy tylko gdy są pod coś podbięte np. komp??


Klawiatura sterujące jest urządzeniem, które bez komputera może jedynie cieszyć oko, nic z nią nie zrobisz. Czyli sama z siebie nie zagra. To trochę tak jak zwykła klawiatura komputerowa (QWERTY) - bez komputera niczemu nie służy

Są dosyć drogie, ale czy rzeczywiście warte swojej ceny?? Będzie to moja pierwsza klawiatura midi, a nie chcę kupować czegoś słabego.


To czy są warte swojej ceny, nie wiem. Jednak kiedy sam decydowałem się zakupić klawiaturę (wybór wtedy padł na Edirola PRC-50 - nie żałuję), miałem okazję "dotknąć" tego produktu. Rozczarowała mnie jakość materiałów (mówię tutaj o pierwszych klawiaturach CME). Jaka jest obecna jakość materiałów z których wykonywane są te sterowniki - nie wiem.
P.s. Nie sugeruj się ilością guziczków, suwaków (jednym słowem kontrolerów) - zapewniam Cię że nie wykorzystasz ich nawet w połowie.

Osobiście teraz zakupiłbym coś z serii Novation. Ale tutaj odpowiednio ceny są dużo wyższe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co powiecie o klawiaturach sterujących CME z serii VX. 2009/10/26 09:18 #5547

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
od maja tego roku używam CME -UF5 -jestem zadowolony z niej choć kupiona z drugiej ręki lecz w bardzo dobrym stanie -wszystkie kontrolery oraz sama klawiatura spisuje się bardzo dobrze -cena za nią nie była wygórowana więc mogłem sobie pozwolić na taki luxus -sterowniki ogólnie są dostępne więc nie problemu nawet gdybym zgubił oryginalnie dołączone do tego sprzętu.Gorąco polecam ze względu na cenę oraz ich jakość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Co powiecie o klawiaturach sterujących CME z serii VX. 2009/10/31 21:09 #5630

  • quasimoto
  • quasimoto Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki za rady. Na które funkcje klawiatury warto zwrócić uwagę przy zakupie??. Klawiatury będe uzywał do robienia hip hopu. CZy warto zainwestować w taką której klawisze bedę mógł podzielić na 4 strefy, czy 2 w zupełności wystarczą?? Odnosnie FPC w Fl-u odgrywając bębny na klawiaturze qwerty nie mam możliwości grania z zastosowaniem siły nacisku na odpowiedni klawisz, czy po zakupie odpowiedniej klawiatury midi będzie można tak grać w FPC??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena