Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Klawiatura do 300zł 2008/12/29 19:41 #2457

  • dawbor
  • dawbor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam! chciałbym sobie zakupić klawiature do 300zł na początek myślałem nad miditech i2 49 styka mi? w sumie to nie mam za bardzo wyboru :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klawiatura do 300zł 2008/12/29 22:37 #2458

  • TheF
  • TheF Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie klawiaturę sterującą Evolution MK461C - 61 klawiszy.
Klawiatura była używana przeze mnie sporadycznie i wyłącznie w domu. Ze sprzętem obchodziłem się delikatnie.
Folia ochronna z wyświetlacza jest nieruszona od nowości (foto), jak również folie ochronne pod potencjometrami.
Sprzedaję komplet klawiaturę sterującą + instrukcję obsługi + fabryczną płytę CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem. Posiadam również oryginalne opakowanie fabryczne: opakowanie foliowe (na zdjęciu), pudło kartonowe + zaślepki zabezpieczające. Opakowanie foliowe było używane na codzień do ochrony sprzętu przed kurzem.
Z praktyki powiem, że jest to bardzo przyjemny sterownik. Oferuje wszystko co trzeba żeby sterować wtyczkami, klawiatura ma ustawianą dynamikę (9 nastaw). Dodam, że swego czasu Evolution MK461C była bardzo popularnym sterownikiem i np Reason rozpoznaje i automatycznie mapuje wszystkie potencjometry i przyciski. Fajna sprawa.
Sprzedaję, bo kupiłem niedawno co innego i w tym momencie nie są mi potrzebne dwie klawiatury.

Cena sprzedaży: 300 zł.

Chętnych proszę o kontakt GG: 7558357
lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Linki do zdjęć sprzedawanego Evolution MK461C: (otwierajcie załączniki w nowym oknie).
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/001.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/002.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/003.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/004.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/005.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/006.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/008.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/009.jpg
thefender.neostrada.pl/Evolution_MK461C/010.jpg

A teraz garść informacji odnośnie Evolution MK461C ze strony producenta.
MK-461C to flagowy model firmy Evolution gdzie znajdziemy 9 programowalnych potencjometrów suwakowych (35mm), 12 kontrolerów obrotowych, 10 programowalnych przycisków i 61 pełnowymiarowych klawiszy (dynamicznych) daje entuzjastom tworzenia muzyki na komputerze pełną kontrolę nad ich oprogramowaniem i sprzętem. Nawet ''kółka'' Pitch Bend i Modulation są programowalne, podobnie jak gniazdo na foot switch. Dla entuzjastów muzyki organowej niezastąpione będą kontrolery suwakowe, które będą traktowane jako ''drawbary'' (np. przy NI B4). Reasumując - MK-461C daje 34 programowalne kontrolery w Twoje ręce. Ustawienia fabryczne pozwalaja na pracę z najbardziej popularnymi plug-inami, virtualnymi instrumentami applikacjami host.
Tworzenie swoich własnych ustawień odbywa się szybko i bezstresowo. Każdy z 34 kontrolerów możąe być programowany z numerycznej klawiaturki. Każdy kontroler może być przypisany do oddzielnego kanału MIDI a kompletne ustawienia zapisane w jednej z 10 komórek i przywoływane w każdej chwili.
Łącząc MK-461C z PC lub Mac'iem używamy kabla USB, wtedy nie stosujemy żadnego dodatkowego zasiania. Jeżeli pracujemy na Windows XP lub Mac OSX nie potrzebujemy żadnych driverów.
Konwencjonalne złącze MIDI pozwala podłączyć klawiaturę do komputerów bez USB lub innych urządzeń współpracujących w MIDI. W takim przypadku stosujemy zasilacz (opcja dodatkowa)

Oprogramowanie w zestawie:
- SysEx Librarian (PC)
- Sound Studio II (PC)

Wymiary (cm):
97 x 21 x 10

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klawiatura do 300zł 2008/12/29 22:40 #2459

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Dawbor, gdybym był na Twoim miejscu nie oglądałbym się. Powyższa propozycja jest bardzo dobra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klawiatura do 300zł 2008/12/29 23:06 #2460

  • dawbor
  • dawbor Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 67
  • Otrzymane podziękowania: 0
hmm no no, a ten miditech i2 by mi się nadał? myślałem też o CME m-key ale podbno te, które w 2008 zostały wyprodukowane mają zje.... dynamike na 2 klawiszach :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klawiatura do 300zł 2008/12/30 07:34 #2461

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Osobiście wybrałbym Evolution MK461C. Miałem styczność z tą klawiaturą. Co za nią przemawia? - jest "większa" o jedną oktawę, posiada dodatkowe (bardzo przydatne) kontrolery, jest dużo lepiej wykonana.

miditech i2 49 jest strasznie ubogi, właściwie żadnych kontrolerów (poza pitch bend/modulation), brak wyświetlacza, tylko 49 klawiszy - to mało (stwierdzam to po latach korzystania z klawiatury 4-oktawowej).
Poza tym cena oferowana przez TheF nie jest wygórowana.
Ale wybór należy do Ciebie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Klawiatura do 300zł 2008/12/31 10:24 #2473

  • TheF
  • TheF Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oferta od dzisiaj (31.12.2008) nieaktualna. Evolution MK-461C już jedzie do Dawbora.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena