Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Brak komunikacji Korga pa4x PC - Korg SongBok Editor 2018/01/08 21:40 #24630

  • Megabajt
  • Megabajt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam.
Pomimo że zachwyca swoimi barwami Pa-czwórka to dzięki uprzejmości kolegów staje się bardziej zrozumiała. Szkoda że nie mogę skorzystać z kursu, powodem jest opieka 24h na dobę nad osobą niepełnosprawną no ale trudno. Z wieloma sprawami już się uporałem dzięki tutorialom na tym forum, oraz filmikom z You Tube ale gnębi mnie jeszcze jedna rzecz której odpowiedzi nie mogę znaleźć mianowicie chodzi o program na PC - Korg SongBok Editor. Łączę z kabelkiem oba urządzenia i nic! Okno jest puste, nie wiem czy ma nastąpić automatyczna synchronizacja bo nic się nie dzieje, czy trzeba coś w keyboardzie załączyć? Nadmieniam iż sterowniki Korga mam zainstalowane, komputer zgłasza podłączenie pomyślne, klikam na wszystko w oknie Edytora i nic!
Czy bylibyście mili i...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak komunikacji Korga pa4x PC - Korg SongBok Editor 2018/01/08 23:31 #24631

  • Megabajt
  • Megabajt Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 1

Megabajt napisał: Witam.
Pomimo że zachwyca swoimi barwami Pa-czwórka to dzięki uprzejmości kolegów staje się bardziej zrozumiała. Szkoda że nie mogę skorzystać z kursu, powodem jest opieka 24h na dobę nad osobą niepełnosprawną no ale trudno. Z wieloma sprawami już się uporałem dzięki tutorialom na tym forum, oraz filmikom z You Tube ale gnębi mnie jeszcze jedna rzecz której odpowiedzi nie mogę znaleźć mianowicie chodzi o program na PC - Korg SongBok Editor. Łączę z kabelkiem oba urządzenia i nic! Okno jest puste, nie wiem czy ma nastąpić automatyczna synchronizacja bo nic się nie dzieje, czy trzeba coś w keyboardzie załączyć? Nadmieniam iż sterowniki Korga mam zainstalowane, komputer zgłasza podłączenie pomyślne, klikam na wszystko w oknie Edytora i nic!
Czy bylibyście mili i...

Dobra jest! Fałszywy alarm! już znalazłem a powiem szczerze męczyłem się kilka dni. Po prostu nie uaktywniłem Korg Disc w zakładce USB bo jakoś mnie nie pokusiło żeby wcześniej zajrzeć. Już teraz wszystko gra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena