Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2016/08/07 14:26 #23626

  • wojciechPA
  • wojciechPA Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziekuje bardzo,teraz odczytalem wiadomosc i bede testowal.Lecz czy moge prosic o mala instrukcje jak zaladowac ten preset w instr.?jak go wgrac?Jak tylko przetestuje to dam komentarz odnosnie preset.pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2016/08/07 20:30 #23630

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

wojciechPA napisał: Dziekuje bardzo,teraz odczytalem wiadomosc i bede testowal.Lecz czy moge prosic o mala instrukcje jak zaladowac ten preset w instr.?jak go wgrac?Jak tylko przetestuje to dam komentarz odnosnie preset.pozdrawiam

W celu załadowania presetu wokalnego należy na płycie czołowej wcisnąć przycisk Media a następnie wybrać nośnik na - najczęściej pendrive - na którym znajduje się plik presetu po czym proszę wskazać - po wcześniejszym rozpakowaniu - plik z presentem i kliknąć Open na wyświetlaczu a następnie po powtórnym kliknięciu na prezent wybrać komendę Load. Wskazać jednocześnie komórkę do której ladujemy preset.
Jeśli będą jakieś pytania proszę pisać śmiało.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/10 20:19 #24808

  • sevko
  • sevko Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak czytalem ze korg Miusikant ma owiele lepsze ale niewiem z kond moge pobrać. Sprawdzałem pocztę ona przekierowywane mnie na te stronkę a jaka cena ze presety. Jak cena?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/12 08:07 #24811

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

sevko napisał: Tak czytalem ze korg Miusikant ma owiele lepsze ale niewiem z kond moge pobrać. Sprawdzałem pocztę ona przekierowywane mnie na te stronkę a jaka cena ze presety. Jak cena?


Przykładowy preset w ramach oferowanego zestawu można pobrać z tej strony .
W przypadku szczegółów proszę o kontakt telefoniczny (nr telefonu w stopce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/13 20:57 #24813

  • sevko
  • sevko Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
wysle mi pan numer kontaktowy na meila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg pa4x ustawienia harmonizera TC Helicon korzystajac z midi (Korg pa4x) 2018/03/14 06:26 #24814

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

sevko napisał: wysle mi pan numer kontaktowy na meila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Bardzo proszę numer został wysłany na wskazany adres. W razie czego proszę sprawdzić folder że spamem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena