Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/09/09 19:26 #24256

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Kolejny przykład możliwości brzmieniowych Ketrona SD9 w repertuarze disco polo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/09/20 07:17 #24293

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem Nowego Ketrona SD9, polecam odszukać aukcję w serwisie OLX.pl



Cena 13800 zł (do negocjacji)
Jednocześnie będzie to informacja dla potomnych odnoście ceny za jaką można było nabyć SD9 w przeszłości.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/09/25 09:49 #24322

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Opinia użytkownika Ketrona SD9 pochodząca z forum instrumentyklawiszowe.com

mam audye i sd9 wiec mogę coś na ten temat powiedzieć niby w sd9 sa audio drumy i live gitary ale niestety nie brzmią tak dobrze jak w audyi pomimo ze sd9 ma sporo nowych brzmien i dotykowy wyświetlacz(który świetnie się sprawdza)to jest to instrument któremu daleko do flagowego instrumentu jakim jest audya moim zdaniem jest to odświeżona wersja sd7 a brak samplera w instrumencie w takim przedziele cenowym mimo ze producent w wcześniejszej specyfikacji podawał ze taki jest na pokładzie to kpina jakaś jeżeli ketron  będzie podążał ta drogą i cofał się w tył robiąc takie pseudo flagowce to niestety podziekuje tej firmie no chyba że planują w przyszłości prawdziwego następce audi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/09/27 21:26 #24335

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Jak informuje Bartek...

W związku z dużym zainteresowaniem organizujemy dodatkowa trasę prezentacyjną Ketrona SD9! Zapraszamy oraz prosimy o udostępnianie! Zaczynamy już w poniedziałek!


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/10/07 14:24 #24406

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Bartek Krzemiński informuje o aktualizacji systemu operacyjnego. Tę oznaczono numerem 1.0.2. Najistotniejszą nowością jest wprowadzenie przejścia typu half bar.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/10/15 15:29 #24434

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Ketron posiada ciekawą funkcję LIve Modeling, która pozwala zwiększyć atrakcyjność stylu poprzez wzbogacenie go o dodatkową partię/frazę soniczną.

Ciekawe rozwiązanie.
Konkurencyjny Korg posiada podobne rozwiązanie w postaci 4 padów PAD-ów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/10/29 15:10 #24486

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Ciekawe spostrzeżenia na temat Ketrona SD9 użytkownika Dancefloor:

Ja byłem uczestnikiem pokazu, byłem mile zaskoczony brzmieniem Ketrona, udało mi się nawet przez chwilę na nim pograć.

Ogolnie klawisz został bardzo fajnie zaprezentowany, zszokowały mnie brzmienia , szczególnie akoredonów, dęciaków i meeega Tamburyno, kto był na pokazie wie o co chodzi.

Pozatym nowe brzmienie stylów i brzmień dance są na najwyższym poziomie, po prostu zmiatają z nóg. Co jest bardzo przydatne w ówczesnej muzyce.

A edycja i tworzenie styli w bardzo szybkim tempie sa niewiarygodnie proste.

Ogolnie klawisz miód malina, jak dla mnie, dotykając go i biorąc udział w prezentacji w sumie niczego mi nie brakowało. A wiele rzeczy mnie zaskoczyło, np jakie formaty da się odtworzyć tym keyboardem, np: mp4 i avi,

A klawiaturka baardzo przyjemna w dotyku i podczas grania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Ketron SD9/SD60 - newsy, wskazówki, opinie, zdjęcia, prezentacje 2017/12/08 13:33 #24573

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
W najbliższym okresie Bartek ściśle współpracujący z dystrybutorem Ketrona zaprezentuje publicznie film udostępniony za pośrednictwem YouTube porównując Ketrona Audya z modelem SD9

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena