Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zakup Korga pa3x - na co zwrócić uwagę? 2015/12/08 09:22 #23272

  • norbl
  • norbl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pietia zastanawiam się nad zakupem PA3 X Pro w wersji 61. Ceny spadają z uwagi na wyjście "czwórki". Nie wiem czy nowego PA3 można jeszcze kupić. Tak czy owak zakupu dokonam zapewne w przyszłym roku. Napisz proszę na co zwrócić szczególnie uwagę przy zakupie używki (klawiatura, przyciski, OS, jakieś słabe punkty PA3?). Nie miałem nawet okazji nawet "macać" trójki.
Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zakup Korga pa3x - na co zwrócić uwagę? 2015/12/08 14:38 #23273

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Słabe punkty Korga pa3x? Wycierająca się (blaknąca) farba na płycie czołowej w pobliżu suwaków, przycisków, których baaaardzo często używamy... wygląda to trochę jakby zabrudzenie czy smuga (co może być widoczne w przypadku wersji Musikant).
Ostatnie wydanie OS-a oznaczone jest numerem 1.63. Nawet gdyby ostatnie wydanie nie było zainstalowane, aktualizacja nie jest jakimś wielkim problemem.

Klawiatura - tutaj trzeba już ocenić we własnym zakresie (można sprawdzić, czy wszystkie klawisze wydają dźwięki)..

No i najważniejsze: sklep w którym kupujemy (chyba, że przyszły zakup pochodzić miałby od osoby prywatnej)

Nie polecam sklepu KeyStore! - brak kontaktu mailowego, po wpłacie pieniążków, brak informacji o tym kiedy będziemy można spodziewać się sprzętu (ciągłe zwodzenie klienta) i wiele innych grzechów - na które skarżą się mnie osoby.
Dlatego przestrzegam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena