Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Poszukuję styli do Korga Pa 1 X pro 2015/02/20 14:40 #22774

  • lukas77
  • lukas77 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czesc wszystkim.
Jestem muzykiem,klarnecistą . Od 7 lat mam Korga Pa1 X Pro i dzielnie mi służy jako przenosny fortepian.
Obsługuję ten instrument w stopniu podstawowym.
Chciałbym zapytać czy można dokupić do niego gotowe style pod konkretne utwory, czy jest duża przepasc jesli chodzi o Pa3.
Mam też VOICELIVE Touch 2 TC HELIKON i nie wiem co trzeba zrobić by arander zmieniał harmonię.
Touch działa tylko jak podaję mu sygnał poprzez trójdzwięk prawej ręki.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Poszukuję styli do Korga Pa 1 X pro 2015/02/20 17:13 #22775

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Proszę skontaktować się z człowiekiem, który takie style produkuje. Podaję email do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - obawiam się tylko, czy takie style zagrają na modelu pa1x, jako że powstają na serii z linii pa2x
Dla jednych nie będzie różnicy dla innych jak najbardziej. Wszystko jest kwestią pieniędzy.
Bez dwóch zdań pa3x jest doskonalszym instrumentem niż pa1x
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Poszukuję styli do Korga Pa 1 X pro 2015/02/20 20:22 #22776

  • lukas77
  • lukas77 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuję za odpowiedz.
Nie miałem okazji popróbować brzmień i styli Pa3.
Przez ostatnie 25 lat grywałem tylko w żywym składzie a Pa1 zakupiłem tylko do zabawy w domu.
Nie jestem biegły w nowosciach które pojawiają się na rynku.
Zastanawiam się czy Pa1 jest w stanie udzwignąć dobry bankiet,czy raczej powinienem pomyslec o wyższym modelu.
W mojej głowie jest brzmienie dobrze nagłosnionego bandu,natomiast mam zamiar popróbować pograć z aranżerem i nie wiem tak naprawdę co zrobić.
Nie szukam w Korgu brzmien tylko oczekuję selektywnego aranżu.
Czytałem kilka Pana postów i wiem że ma doswiadczenie wiec proszę o poradę....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Poszukuję styli do Korga Pa 1 X pro 2015/02/21 07:35 #22777

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Kiedyś nie było Korga pa3x i ludzie grali na tym co było dostępne na rynku. Oczywiście że Pa1x możemy z powodzeniem wykrozystać na bankietach i tym podobnych imprezach, jednakże co nowszy instrument to nowszy (wygodniejsza obsługa, lepszy wyświetlacz, więcej dostępnych dodatkowych sytli czy brzmień, nowocześniejsze brzmienia, wyższa cena).

Korgi z serii pa cechują się selektywnym brzmieniem. Myślę, że Pan jako użytkownik modelu pa1x zdążył to zauważyć:)
Jeżeli pieniądze nie są dla pana przeszkodą zachęcam do zapoznania się z instrumentem w najbliższym sklepie muzycznym.
p.s. krążą pogłoski o premierze pa4x jeszcze w tym roku co też ostatecznie może w jakiś sposób przełożyć się na ceny używanych modeli pa3x.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena