Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2014/01/22 06:09 #21851

  • zawasz
  • zawasz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
muszę przyznać, że różnica w graniu jest duża. więcej brzmień, multi pady dają się wykorzystać, bo ładnie pasują pod style, ogólnie daje się odczuć różnicę. Jestem zadowolony z wymiany :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2014/12/09 22:36 #22576

  • Kendricz
  • Kendricz Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Ja dopiero od dzisiaj tutaj:). Też kupiłem wersje International jak kolega" Zawasz" wcześniej. Trochę się rozczarowałem pod względem takim ze mało jest styli np pod wesela itp. Pod względem muzycznym nie, brzmi naprawdę fajnie. Dlatego gdzieś za miesiąc planuję dokupić "Musikanta" . Mam swój zespół i posiadam już Tyrosa 4 i 5 a także jak pisałem Korga pa3x. Plan jeszcze do realizacji "Musikant". Czy dobrze robię? Prosze kolegę "Pietia" o podsumowanie i kilka słów o Musikancie.

P.S Korg PA3x International jest do sprzedania.

Pozdrawiam wszystkich:),

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2014/12/10 13:14 #22577

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Zachęcam do przejrzenia wątków na forum na temat Musikanta. Jest ich całkiem sporo. Generalnie Korg przeznaczony jest dla osób lubiących "dłubać" a możliwości edycyjne są bardzo duże. Style Musikanta ciekawe i sporo da się zaadoptować pod warunki polskie. W mojej ocenie warto zakupić właśnie Musikanta (dokładając około 2000 zł - w stosunku do wersji international).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2014/12/10 15:16 #22578

  • Kendricz
  • Kendricz Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
I wlaśnie mam taki plan od dawna. W sklepach mi odradzano no bo nie mogą go sciagnać z gwarancja to różnie bywa bo nie nasza. A masz może taka wiedzę czy wyjdzie np po nowym roku pa4x Musikant? Dzięki za odpowiedzi. Umocniłeś mnie w tej kwestji. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2014/12/10 22:39 #22579

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

Kendricz napisał: . A masz może taka wiedzę czy wyjdzie np po nowym roku pa4x Musikant

Na obecną chwilę nie ma żadnych informacji. Według "typowego cyklu wydawniczego" kolejnych modeli Korga z serii paX kolejnej wersji powinniśmy się spodziewać w 2015 roku. Myślę, że będziemy już coś wiedzieć pod koniec stycznia 2015.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2015/05/02 18:14 #22927

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Dla wszystkich zainteresowanych nabyciem Korga pa3x Musikant, warto wspomnieć że aktualnie instrument ten w wersji 61-klawiszy wyceniony jest na kwotę 3000 Euro (ok. 12000 zł).
Ciekawostą jest fakt, żę dokładnie taka sama cena ustalona została na model Korg pa3x International - a do tej pory zawsze przy zakupie Musikanta trzeba było liczyć się z wydatkiem 2000 zł większym.
(źródło: Thomman)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2015/05/02 23:04 #22929

  • marcos
  • marcos Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Cóż to oznacza, że ceny Korga Pa3X International zrównały się z cenami Musikanta?
Czyżby nowy model miał się pojawić Korga Pa4X Musikanta bo ceny spadły o 2000zł ...?
Czy może jakaś pomyłka się wkradła na stronie sklepu Thomman, bo ceny są identyczne Korg pro PA-3X61 Musikant / Korg pro PA-3X61 International...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marcos.

Korg Pa3x w wersji International czy też Musikant? 2015/05/03 13:24 #22935

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

marcos napisał: Cóż to oznacza, że ceny Korga Pa3X International zrównały się z cenami Musikanta?
Czyżby nowy model miał się pojawić Korga Pa4X Musikanta bo ceny spadły o 2000zł ...?
Czy może jakaś pomyłka się wkradła na stronie sklepu Thomman, bo ceny są identyczne Korg pro PA-3X61 Musikant / Korg pro PA-3X61 International...?

Może być coś na rzeczy - chęc wyprzedaży instrumentów znajdujących się na stanie celem przygotowania magazynów pod kolejny model?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena