Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Korg micro Arranger - czy jest się czym chwalić? 2015/02/12 02:06 #22768

  • teja
  • teja Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mogę się nadziwić czytając wypowiedzi, jacy z Was znawcy rynku. Jeśli komuś nie pasuje klawiatura to jeszcze w niektórych sklepach można kupić PA 50 SD – przecież microArranger to te same bebechy. To, co zrobił KORG to właśnie strzał w dziesiątkę. Klawiatura microArranger’a to pochodząca klawiatura z microSTATION. Sprzęt jest bardzo mobilny i sprzedaje się dużo lepiej od samego microSTATION, który chyba już nie jest produkowany a jedynie sprzedawane są wciąż stany magazynowe. Kluczem do sukcesu jest właśnie mobilność. Podać przykład? Urodziło mi się dziecko i nie zawsze mogę pograć na większym sprzęcie, bo nie mieszkam w domku z basenem. Wyciągam microArranger’a i dobrze się bawię w kuchni gdzie na stoliku mieści się klawisz i laptop. Na wyjazd wrzucam microArranger’a do auta, bo mały, bo tani i jak coś się stanie to nie będę płakał i dalej sobie „plumkam”. Szczerze, który z krytykujących użytkowników dotykał tej klawiatury? Z wieloma muzykami rozmawiałem i pokazywałem microSTATION potem microArranger’a i nie spotkałem się z taką krytyką klawiatury czy pomysłu KORG’a jak na tym forum znawców rynku...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Korg micro Arranger - czy jest się czym chwalić? 2015/02/12 14:55 #22769

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Jeśli chodzi o mnie,to nie zmieniam zdania.Kolega wspomniał o nas,jakoby mniemamy się za znawców rynku.......ja mogę powiedzieć o sobie inaczej: Miałem doświadczenia z wieloma klawiaturami i nie polecam nikomu mniejszych klawiszy jako główny "parapet" dla dowolnego usera.Jak wspomniał N.E.X. podstawowym problemem jest "złapanie" złych nawyków,co przekłada się potem na "kaleczone" granie na tzw. "pełnych klawiszach".Jako dostawka oki,ewentualnie jako klawisz dla dzieci,a wydawanie dodatkowej kasy tylko po to,żeby sobie "mobilnie poplumkać",to zupełnie mija się z celem,chyba,że mamy nadmiar gotówki:) Ja na wyjazd biorę laptopa i drum machine M-Audio Trigger Finger Pro i na "plumkanie" nadaje się jak znalazł,natomiast w studio lub na livie to już zupełnie zmienia postać rzeczy i inwestycja w taki sprzęt się na pewno opłaci(mowa o drum machine),a w taki "aranżerek"?hmmmmm.............................Napisałeś,że jest tani,ale zależy dla kogo?Ktoś kto posiada "główny klawisz",raczej zainwestuje w sprzęt innej kategorii,którego jeszcze nie posiada,a z którego na pewno by czerpał korzyści.Wydawanie kasy dla fun'u jest niesensowne,a trzeba założyć,że być może rozwiniemy się muzycznie i potrzeby nasze w tym kierunku będą rosły:)Sprzęt ten na razie może i sprzedaje dobrze,ale nie zdziwię się,jak za chwilę pojawi się w okazyjnych cenach na internecie,ewentualnie nabywca będzie miał co wycierać z kurzu:) Przesyłam zdjęcia klawisza na którym grałem dłuuuuugo i miałem przez to problemy z przesiadką na "wyższy" model;)Pozdrówka:
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena