Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/03 12:12 #19650

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Myślę, że nikt by nawet nie zaryzykował. Tym bardziej że na stronie wyraźnie jest napisane że nie należy tego robić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/03 16:31 #19657

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
podjąłem próby, ale nic z tego. zmieniłem nazwę pliku Pa3xM_RES_MUS.pkg na Pa3xM_RES.pkg myślałem, że to pomoże ale i tak nic z tego. Podejrzewam, że trzeba otworzyć ten plik jakim programem (nie wiem jakim) i podejrzeć, co tam takiego jest, co nie pozwala na instalację :(( Jakby ktoś wiedział jakim programem można otworzyć ten plik z proszę napisać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/22 08:27 #19953

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
ostatnio wyczytałem na innych forach zagranicznych o takim pliku jak PA3X_SRV.pkg Do czego on może służyć?? nigdzie nie można nawet go znaleść. Tak się zastanawiam, bo może przy pomocy tego pliku dałoby się w końcu wgrać OS Muzykanta do International. Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat tego pliku to proszę o wypowiedzenie się na forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/03/22 10:42 #19955

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: ostatnio wyczytałem na innych forach zagranicznych o takim pliku jak PA3X_SRV.pkg Do czego on może służyć?? nigdzie nie można nawet go znaleść. Tak się zastanawiam, bo może przy pomocy tego pliku dałoby się w końcu wgrać OS Muzykanta do International. Jeżeli ktoś posiada wiedzę na temat tego pliku to proszę o wypowiedzenie się na forum.


Na jednej ze stron można wyczytać, że może to być plik, który znajduje się domyślnie na pendrive Korga, a który używany jest w chwili wykonywania ewentualnych napraw przez serwis – jednym słowem plik serwisowy działający na zasadzie bootowalnej płyty z systemem Windows – jednym słowem umożliwia on załadowanie pliku OS oraz res do pamięci ROM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/07/01 19:45 #20733

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
uważam, że już czas najwyższy aby KORG umożliwił wgranie OS z Musikanta do International lub poprawić ostatni OS bo zaczyna mnie denerwować, a poza tym długo nic nie uaktualnił. Wiem, że się uparłem na ten OS, ale już taki jestem. Musimy mówić o tym głośno. Może ktoś powiedzieć, że jak mi się nie podoba to zmień sobie na Musikanta, ale po co hehe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/07/01 20:05 #20734

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: uważam, że już czas najwyższy aby KORG umożliwił wgranie OS z Musikanta do International lub poprawić ostatni OS bo zaczyna mnie denerwować, a poza tym długo nic nie uaktualnił. Wiem, że się uparłem na ten OS, ale już taki jestem. Musimy mówić o tym głośno. Może ktoś powiedzieć, że jak mi się nie podoba to zmień sobie na Musikanta, ale po co hehe


I słusznie, osobiście mam cichą nadzieję, że lada moment Korg zaprezentuje kolejną aktualizację. Patrząc na nowe modele, w ich oprogramowaniu znaleźć można kilka co ciekawszych zmian, które ucieszą nie jednego właściciela pa3x (niezależnie od wersji)
Z drugiej strony myślę, że Korg czeka do września (a generalnie do czasu zaprezentowania przez Yamahę kolejnego Tyrosa?) Wiadomo, że są różne metody na odwrócenie uwagi:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/12/01 09:38 #21655

  • zawasz
  • zawasz Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam. Cały czas mnie nurtuj temat przeróbki wersji INTER.. na MUZ.. . Zastanawia mnie taka możliwość, a mianowicie, jakby wgrał kopię zapasową z MUZykanta do International, ciekawe co by wyszło. Nie mam już swojego PA3X - sprzedałem, teraz trochę żałuję. Czekam na pa900, może trafi się używany :)
Może ktoś posiada odpowiednią kopię zapasową z MUZYKANTA, a mógłby ją wrzucić to poproszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Korg Pa3x Musikant copyright protected (instrukcja Update'u OSa do wersji 1.5 oraz 1.6) 2013/12/01 12:58 #21657

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

zawasz napisał: Witam. Cały czas mnie nurtuj temat przeróbki wersji INTER.. na MUZ.. . Zastanawia mnie taka możliwość, a mianowicie, jakby wgrał kopię zapasową z MUZykanta do International, ciekawe co by wyszło. Nie mam już swojego PA3X - sprzedałem, teraz trochę żałuję. Czekam na pa900, może trafi się używany :)
Może ktoś posiada odpowiednią kopię zapasową z MUZYKANTA, a mógłby ją wrzucić to poproszę.


Wgranie kopii zapasowej, która uwzględniałaby style zgromadzone w ramach sekcji Favourite pomiędzy wersjami International i Muzykant jest możliwe. Kopia taka zawierałaby również style z muzykanta, jednakże te nie zagrają właściwie, z uwagi na inny zestaw wybranych brzmień jakim posługują się oba modele.

Jeszce raz napiszę, gdyby było możliwe przeniesienie zawartości muzikanta do International, w skali 1:1, tej pierwszej straciłoby jakikolwiek sens, nie mówiąc już o spadku sprzedaży.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena