Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problem z wtyczkami 2015/08/02 15:44 #23039

  • pakuu
  • pakuu Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień Dobry,

mam pewien problem związany z FL Studio 12. Pracuje na tym programie dopiero kilka dni. Po wgraniu pierwszej ogólnie wtyczki Nexus wszystko działało bez zarzutu, klawiatura MIDI zagrała wszystko co chciałem, ułożyłem na niej parę rzeczy, zapisałem projekt i wyszedłem z programu. Po zainstalowaniu kolejne wtyczki - "Impakter" (wtyczka 32-bit) po jej załadowaniu w "channel rack" nie pojawia się wtyczka z napisem "Impakter" tylko "Sampler". Jest ona teoretycznie załadowana, pokazuje się graficznie, ale po uderzeniu w klawisz klawiatury MIDI nie wydobywa się żadne dźwięk. Dodatkowo po załadowaniu Nexusa robiło się to samo. Wtyczka ładuje się, pokazuje graficznie, mogę wybierać odpowiednie sample, ale sama wtyczka pojawia się jako Sampler po czym nie wydobywa się żaden dźwięk który chce. Później wgrałem kolejną wtyczkę, która również pokazywała się jako Sampler i nie działała (DSK Drumz - 32bit), po czym z ciekawości po raz kolejny odpaliłem Nexusa, który zaczął działać. Tak samo Impakter. Wygląda to tak jakby wtyczki ładowały się poprawnie a raz nie. Z ASIO i podłączeniem sprzętu nie ma żadnego problemu bo od razu jak włączę program to mogę grać podstawe kicki i clapy, te załadowane domyślnie w programie. Korzystam z wersji programu 32-bit. Sam system Windows mam 64-bit. Wszystkie wtyczki zgrywam do pliku VstPlugins.

Czy ktoś wie o co chodzi? Czemu wtyczki raz się włączają jak powinny a raz nie? Z góry dziękuję za pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez pakuu. Powód: zapomniałem dopisać.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena