Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Roland BK-9 - newsy, wskazówki, zdjęcia, prezentacje 2014/06/16 12:40 #22293

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Kolejne ciekawe uwagi świeżo upieczonego użytkownika Rolanda Bk-9, pochodzące z zaprzyjaźnionego forum (instrumentyklawiszowe.com)

...co zdecydowało że zmieniłem nagle zdanie i zakupiłem dziś BK-9:
- posiada zewnętrzne wyjście metronomu a to niezbędne dla mnie - tylko na rynku jeszcze ma tę możliwość Yamaha od T1-T5 tu po SUBie wychodzi sygnał metronomu
- dużo, dużo, dużo styli - tak selektywnych styli z basem i bębnami ni słyszałem potem to tylko KETRON AUDYA tylko ma dobre basy i bębny
- duża i nie najgorsza klawiatura zastąpi mi w zupełności na wesela stage piano które dużo waży!
- mała waga - a to ważne!
- możliwość zastąpienia wyświetlaczy małych iPADEM - i tu duży plus! stawiam iPADA na uchwycie obok wyświetlacza Tyrosa 3 i mam dwa klawisze pod ręką do obsługi - pstryk presecik i rolka ustawiona w mig!
- przetworniki są o wiele lepsze niż w BK-3, BK-5 czy BK-7m bez porównania jakość dźwięku jest na wysokim poziomie - wreszcie!
- cena niska 6.800 zł to jest realna kwota za instrument!

Krótko o minusach a w zasadzie dla mnie jednym - wie wiem wyświetlacze - zeza można dostać! Tu producent nie popisał się, ale jak Roland twierdzi zmniejszyli koszty produkcji, ale ten brak rekompensuje mi iPAD!

Obiecuję sobie, że dopracuję obsługę tego instrumentu do perfekcji - brak naprawdę jest na rynku dobrego keyboarda na moje potrzeby i tu muszę iść na kompromis coś za coś BK-9 nie należy do najładniejszych keyboardów, ale jest praktyczny dla mnie do gry live z perka i to bardzo tak jak Tyros 3.

BK-5 miałem bardzo krótko ale BK-9 postaram się by gościł u mnie bardzo długo - zamówiłem nawet lekki case :)

Jak tylko będę mógł pomóc to pomogę w obsłudze tego instrumentu - piszcie a wspólnie się czegoś nauczymy bo uważam, że instrument warty jest zakupu!

Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

Roland BK-9 - newsy, wskazówki, zdjęcia, prezentacje 2016/07/05 10:45 #23592

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Wczoraj otrzymałem zapytanie ile waży Roland BK-9?
Jak widać mało komu chce się nawet zajrzeć w specyfikację dostępną w sieci.

Odpowiadam w wątku poświęconemu Roland BK-9. Instrument waży tylko 9,4 Kg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Zasilane przez Forum Kunena