Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Konfiguracja Esi Maya 44 USB + 2013/09/19 13:53 #21281

  • Mateusz87
  • Mateusz87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Siemka

Mam problem z konfiguracją tej karty

Generalnie chodzi mi o to że nie mam dzwięku z komputera.

tzn karte mam podpiętą przez USB do kompa
wyjście 1 i 2 mam podpięte do wierzy sygnał wyjściowy

i jak włączam np. muzykę z winampa to nic nie leci nawet nuta w winampie niechce się włączyć to samo w FL Studio przełączam na
ASIO 2.0 ESI MAYA 44 USB i też nic niechce ruszyć.

Nie wiem już sam albo coś źle robie albo nie wiem instalowałem ponownie sterowniki nawet sciaglem nowe ze strony ESI i też nic.

już nie mam normalnie pomysłów jak z tym zrobić..

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mateusz87.

Konfiguracja Esi Maya 44 USB + 2013/09/20 07:34 #21283

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Wyjście z karty podłącz z wejściem do wieży, nie z wyjściem, zazwyczaj są to gniazda RCA, w ostateczności z przodu gdzieś wejście liniowe na jack, powinny nazywać się Aux In lub Line In. W tym momencie ciężko cokolwiek powiedzieć, sprawdź najpierw co jest źródłem problemu. Podłącz inne urządzenie pod wieże i zobacz czy gra, może to być kwestia przełączenia kanałów źródła dźwięku albo innych ustawień które przeoczyłeś. Jeżeli działa to sprawdź kartę podłączając pod nią słuchawki, jeżeli nie wydobywa się dźwięk to źle ustawione na komputerze. Sprawdź przede wszystkim czy sterownik jest aktywny i jak wygląda wewnętrzna głośność urządzenia, jeżeli nie ma sprzętowych regulatorów zobacz cyfrowo czy masz jakiś panel do regulacji. Jeżeli nie to wejdź w ustawienia audio w systemie i ustaw kartę jako domyślne urządzenie i skoryguj głośność. W programach audio zweryfikuj ustawienia tak aby były zawsze na domyślny systemu Windows.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena