Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Problemy z zainstalowaniem CME m-key 2013/05/05 23:35 #20377

  • mekmeg
  • mekmeg Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mam zmieniony od jakiegoś czasu system na modyfikowany, jest to Win 7 32bit, działa mi w nim wszystko, tylko klawiatura sterująca niechce sie zainstalowac, na poprzednim systemie instalowała sie bezproblemu. Próbowałem rozwiązac ten problem dłuższy czas, zauwazyłem że brakowało w moim systemie ważnego pliku USBAUDIO.sys, wiec pozyskalem go z poprzedniego systemu, ale problem jest nadal, powinien być pewnie jakiś plik inf do usb, dokładnie problem kręci sie wokół usb audio midi, patrzyłem czy w systemie może jest wyłączona obsługa tego typu urządzeń ale trudno coś znaleźć, nieumiem tego rozwiązać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z zainstalowaniem CME m-key 2013/05/06 02:14 #20378

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Taka klawiatura sterująca działa na domyślnych sterownikach z systemu Windows, często nie trzeba nic instalować. Z tego co opisujesz brakuje ważnego pliku systemowego za to odpowiedzialnego. Instalacja sterowników z płyty może w tym przypadku nie pomóc. Co dokładnie znaczy że masz zmodyfikowany system? Jeżeli przekopiowanie potrzebnego pliku nie pomaga może to oznaczać że dokonałeś za dużo ingerencji w system, pozostanie chyba tylko reinstalacja - najprostsze rozwiązanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z zainstalowaniem CME m-key 2013/05/06 08:49 #20380

  • mekmeg
  • mekmeg Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
no ja wiem że działa na domyslnych sterownikach, chodzi o to że ten system co teraz mam jest bardzo okrojony(chociaż wszystko pozostałe na nim działa). Na płycie do cme nie ma żadnych sterowników. Niechce mi sie instalowac pełnego win 7(na którym cme instaluje sie odrazu po podpieciu) bo ten system co teraz mam podoba mi sie bardzo, tylko niewiem dokladnie co musi byc w tym systemie aby działało mi to cme

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problemy z zainstalowaniem CME m-key 2013/05/06 09:30 #20381

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Jest tak okrojony że nie działa. Skąd masz taki system i pod jakim kątem jest okrojony? Jeżeli nie pod kątem pracy audio to nie ma szans aby na tym pracować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena