Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zewnętrzna karta interfejs usb 2012/04/02 19:46 #15834

  • kamieniarzmichal
  • kamieniarzmichal Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam od kilku miesięcy zaglądam na forum ale jeszcze nie miałem okazji do zadawania pytań do dziś. Kupiłem ostatnio taką zabawkę z myślą o nagrywaniu wokali . Podłączam to do kompa i podpinam mikrofon przez mikserek i nagrywam coś tam. I problem pierwszy: podczas nagrywania nie słyszę się w słuchawkach , mogę dopiero odsłuchać efekt po nagraniu. Drugi to takie zjawisko jak jakieś straszne zniekształcenie w postaci czegoś na kształt buczenia nakładającego się na całą nagraną ścieżkę. To samo działo się kiedy chciałem nagrać sygnał audio z zewnętrznego źródła ( planowałem podłączyć kiedyś gramofon w celu samplowania) . Kiedy nagrywam podłączając pod wejście line sygnał nagrywa się niemal czysto , na pewno o niebo lepiej . Po prostu szajs made in USA . muzyczny.pl/133474_galeria_zdjec_America...rfejs-audio-USB.html Pytanie teraz czy lepiej kupić (bo na pewno przyjdzie taki czas ) to czy radzicie coś na złączu FireWire czy jednak nie zrażać się do USB?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zewnętrzna karta interfejs usb 2012/04/02 21:23 #15838

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Ale co masz teraz, co to w ogóle jest i co do tego podpinasz, czym nagrywasz i na jakim systemie? Wyjątkowo mało konkretów. Podpinasz zabaweczkę, nagrywasz "coś" przez "mikserek" i masz zniekształcenia...?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena