Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 13:33 #15601

  • Tiger
  • Tiger Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
keyboard z uk www.amazon.co.uk/M-Audio-Axiom-49-2nd-Ge...id=1331644987&sr=8-1

www.amazon.co.uk/FOCUSRITE-SCARLETT-8I6-...id=1331645444&sr=1-1

czyli przy tym zastawia komp,keyboard,odsłuchy, interface,FL to sprzęcik będzie ok?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 16:42 #15602

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
DSP Scarlett nie posiada, dołączone są tylko pluginy VST. Odpowiadając Tigerowi - to czy będzie ok zależy od tego co potrzebujesz, dla przykładu dla mnie taki zestaw byłby zupełnie nie ok :).

Nie korzystam z żadnego interfejsu. Dlaczego? Nie potrzebuję nagrywać nic bezpośrednio do komputera, wszelkie nagrania realizuję przy pomocy Zoom H2 i to mi wystarcza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 18:16 #15605

  • Tiger
  • Tiger Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak jak pisałem wcześniej,potrzebuje sprzęt to robienia myzyki klubowej,remixów itd.

pytałem o karte muzyczną - odpowiedzi nie otrzymałem,w zamian za to podrzuciłeś mi link do Scarletta.Teraz to już nie wiem co kupić mimo że konkretnie sie określiłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 18:57 #15606

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Nie wiem co rozumiesz poprzez konkretne określenie ale nie jest nim na pewno "potrzebuje sprzęt to robienia muzyki klubowej,remixów itd." bo dalej z tego nic nie wynika. Jeżeli chcesz konkretnej odpowiedzi to podaj konkretne dane, czego potrzebujesz, co chcesz na tym robić, a nie "do robienia muzyki". Tym tropem mogę Cię odesłać do całego katalogu interfejsów pod Windows i według kryteriów wszystkie będą pasować. A może jednak nie? No właśnie, ale nie jestem jasnowidzem, dlatego irytuje mnie takie odgadywanie, bo to nie mi powinno zależeć na dobrym doborze sprzętu. Równie dobrze mógłbym w ogóle nie zaczynać dyskusji na tak ogólnikowe pytanie. Nie będę brał odpowiedzialności za polecenie czegoś co dla mnie może być świetnie, a Tobie w ogóle się nie przyda, bo np. nie nagrywasz wokali, a za nieużywane przedwzmacniacze zapłacisz tysiąca itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 21:13 #15608

  • Tiger
  • Tiger Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
obecnie pracuje - czytaj tworze utwory,remixuje - na laptopie w FL 10 i chce teraz to samo robić na PC z porządną kartą muzyczną plus klawisze - zależy mi na podłączeniu keyboarda do PC - coś więcej potrzebujesz?niczym Tobie nie odgaduje!!!Zadałem pytanie i tego sie trzymam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/13 22:55 #15610

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Człowieku, za takie "pytanko" na innych forach już dawno dostałbyś po głowie. Masz chyba problem z precyzowaniem swoich potrzeb- pytamy DO CZEGO CI TO KONKRETNIE POTRZEBNE tj. czy zgrywasz coś z zewnątrz czy nie.

Dobra karta muzyczna- mogę Ci polecić MoTu za kilka tysięcy, a założę się, że w życiu ameryki nie wykorzystasz jego możliwości.

Zależy mi na podłączeniu keyboarda do PC... Fajnie, ale po co? Sygnał audio, komunikaty MIDI?

Nóż mi się w kieszeni otwiera czytając takie bzdety.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Karta Dzwiękowa + Midi + Keyboard 2012/03/14 09:14 #15612

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Sklej sobie jeden zestaw z polecanych przeze mnie intarfejsów i klawiatur midi.
Cokolwiek wybierzesz,zrobisz na tych sprzętach to co potrzebujesz.Dobra jakość gwarantowana.
Podałem Ci jedne z najbardziej popularnych i uznanych sprzętów,natomiast polecam sprawdzenie opinii innych urzytkowników na różnych forach ,abyś nie miał pretensji że źle Ci doradziłem;)
Ja osobiście mam Novation SLMK2/61 klawiszy i jestem z niego strasznie zadowolony,natomiast z dźwiękówek,świetne opinie zbiera interface EMU0404 usb,zastanawiam się nad jego zakupem.
allegro.pl/m-audio-axiom-pro-49-dostawa-24h-i2185404959.html
allegro.pl/klawiatura-midi-novation-remo...-gw-i2178725847.html
allegro.pl/novation-impulse-49-statyw-i-...nan-i2175738449.html
allegro.pl/m-audio-fast-track-pro-karta-...owa-i2197217557.html
muzyczny.pl/117723_E-mu-0404-USB-karta-audio.html
Proszę o więcej szacunku,ponieważ grupa pomaga jak tylko może,a zadając pytania ogólnikowe nie licz na właściwe odpowiedzi.Daj znać na co się zdecydowałeś;)
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Zasilane przez Forum Kunena