Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Oriental Sounds 2010/06/29 17:40 #8687

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam,

... tak jak w temacie poszukuję VSTi z dźwiękami instrumentów arabskich oraz innymi egzotycznymi próbkami :D Jeżeli ktoś zna jakieś ciekawe wyjścia to prosiłbym o podanie nazw takich wtyczek, bardzo mi na tym zależy :) Sika Oriental Scale oraz DSK mam już przestudiowane także bez tych tytułów. Czekam na ciekawe propozycje :)


... z góry dziękuję ;)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Oriental Sounds 2010/06/29 19:54 #8695

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
ChineeGuQin Superior Man's Zither
ChineeHuluSi Riveting Bottle Gourds
ChineeYangQin Silky cymbały
ChineeSheng Organ Mouth of Concord
ChineeGuanZi rur z Tristesse
ChineeSuona donośny Brass
Matouqin mongolski Vibe
ChineePipa Oskubane Dreams
ChineeGuzheng Atmosfera Zither
ChineeNanxiao Flet z Melancholy
ChineeWinds Flety Hors d'oeuvre
ChineeKong Percussions Fest
ChineeErhu Strings Glamour

Wszystko od KONG Audio.
Jeszcze poczciwa Sakura i mozesz robic podklad do "Klasztoru Shaolin" czy "Mistrzyni Wu-Dang"
Pozderek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Oriental Sounds 2010/06/29 20:04 #8696

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
... koleś ... ... DZIĘKI :D
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Oriental Sounds 2010/06/29 23:14 #8700

  • Ahremov
  • Ahremov Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • W muzyce wszystko jest mozliwe (Novation)
  • Posty: 542
  • Otrzymane podziękowania: 17
nie dzieki,tylko...arigato he he he

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Oriental Sounds 2012/02/04 17:03 #15140

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
... wracając do tematu chciałbym go jeszcze troszkę pociągnąć :) wszystkie podane przez Was wskazówki są bardzo ciekawe za co dziękuje, lecz są to VSTi (wszystkie oddzielne) dotyczące pojedynczych regionów świata jeżeli chodzi o brzmienia orientu. Pytanie brzmi - czy ktoś zna aplikację zawierającą potężną bibliotekę dźwięków, w której znajdę rozmaite instrumenty etniczne ? Jeżeli ktoś taki jest, bardzo proszę o pomoc :) czy to jest komercyjne czy też darmowe (chociaż sądzę, że za takie brylanty już się sporo płaci) nie gra roli. Poszukuję takiej maszyny od dawna i nic nie mogę znaleźć... Dawniej pomagała mi w tym strona KVRaudio.com jednak zmienili opcje wyszukiwania wtyczek, przez co mam niemały problem i nie umiem znaleźć dla siebie nic przydatnego tudzież ciekawego. Szaleńczo interesuje mnie muzyka, w której występują motywy orientu, tak więc kompletowanie wtyczek VSTi pojedynczo jest ciut niewygodne - chciałbym mieć to w "jednym worku 50kg" :) Znajdzie się jakiś wybawca ? Pomagier ? Jakieś oświecenie ? nie wiem już jak to nazwać... :p
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Oriental Sounds 2012/02/04 19:44 #15142

  • MadDziadPL
  • MadDziadPL Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Muzyka łagodzi obyczaje.
  • Posty: 658
  • Otrzymane podziękowania: 61
Witaj adrian0 san;)
Proponuję biblioteki np. od Best Service Ethno World 5,poszukaj na youtube będziesz zachwycony,posiada masę barw etnicznych z wielu regionów świata,ale również mega pakiet "wokali" różnej maści;) Pakiet ten jest płatny.
Również firma East West ma świetne sample: Silk,Ra,również płatne,ale raczej nie znajdziesz nic godnego uwagi w wersji freeware.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Oriental Sounds 2012/02/04 21:01 #15143

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
witaj MadDziadPL - właśnie dzisiaj ostatkiem sił błądziłem po krainie YouTube i wpadłem na EWQL. Oczywiście firma dla mnie bardzo znana z wielu wspaniałych pakietów dźwiękowych, ale jakoś przeoczyłem te dotyczące dźwięków orientu i nie tylko :) oczywiście wspaniałe próbki - super jakość no i przede wszystkim co dla mnie najważniejsze w tej kwestii - "różnorodność". Odwiedziłem dziś stronę EWQL i zaznajomiłem się ze specyfikacją, produktami no i oczywiście z cenami... hmm... tanio nie jest, lecz i nie aż tak drogo. Wiadomo - co profeska to kosztuje ( nie co się kłamać, ale to mnie cieszy bo będzie na co odkładać kasiutrę ). Patrząc na to z pytaniem : Kiedy to będzie moje ? Odpowiadam sobie - "kilka wesel do zagrania i składam zamówienie" :D Oczywiście zaraz obczaję drugą Twoją propozycję :) jak wpadnie Ci jeszcze coś do głowy (już teraz nie koniecznie orient) co może razem z takim samplami extra współdziałać - pisz koniecznie :) jakieś aplikacje ambientowskie także z górnej półki :) Fajne rzeczy z tego wychodzą - nie dość, że film Leon Zawodowiec jest świetny to i jeszcze ten główny temat muzyczny ... mniam ! :D (oczywiście nie chodzi mi tutaj o Pana Stinga ! ) dzięki jeszcze raz i jak coś to wrzucaj coś w ten deseń ! :)
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Oriental Sounds 2012/02/04 22:04 #15144

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Jeszcze od siebie dołączam aplikację Garritan World Instruments - warty kupna jeżeli ktoś także jest fanem obracania się w dźwiękach orientalnych !
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena