Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pro Tools 10 na macOS Sierra 2017/12/17 18:47 #24590

  • kalosz
  • kalosz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.

Jestem od niedawna posiadaczem Macbook'a Pro Mid 2012 z systemem Sierra.
Pracuje na Pro Tools 10 na PC (Windows) i ten sam system chciałem zainstalować na swoim Mac'ku.

Ostatnia wersja systemu obsługująca Pro Tools 10.3.10 to wersja macOS 10.8.5 czyli Mountain Lion. Czyli wypadałoby cofnąć system...
Nie chce tego robić gdyż:
1.ML jest dość starym systemem,
2. Pracuje też z Office 2016, który jest na macOS Yosemite wzwyż więc na ML odpada,
3. ML z nowymi programami może nie dawać rady jak np. z wyżej opisanym Officem.

Na YT znalazłem szereg filmów pokazujących jak zainstalować PT 10 na Sierrę, najbardziej popularny jest pod tym linkiem
.
Robię wszystko jak na filmie, instalacja idzie, program się zainstaluje po zmianach w pliku PT jednak sam program się nie otwiera gdyż dalej widzi, że system jest za nowy na tą wersje PT...
Pod filmem widzę, że dużo ludzi ma ten sam problem jak ja - po zmianach instalacja działa ale sam program już nie i niestety szukając w różnych miejscach nie znalazłem rozwiązania..

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Miał ktoś z tym styczność?
Na innym filmach znalazłem aby zmienić pliki systemowe, PT również nie zadziałał (tym razem w ogóle się nie włączył) a jednocześnie inne programy też przestały działać, gdyż cały system był widoczny jako starszy...

Proszę o pomoc.


Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena