Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Ableton Live 9- klawiatura Impulse 61 wysypuje się w trakcie grania 2014/06/02 19:08 #22249

  • malinowykrul
  • malinowykrul Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Załączam ustawienia midi, nie wiem czy mam jakiś błąd i co sprawdzić. Klawiatura midi przestaje sterować abletonem po chwili grania, instrumenty standalone działają normalnie. Muszę resetować komputer i na nowo czasami wgrać sterownik Impulsa.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ableton Live 9- klawiatura Impulse 61 wysypuje się w trakcie grania 2014/06/02 20:08 #22250

  • N.E.X.
  • N.E.X. Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 2600
  • Otrzymane podziękowania: 330
Możliwe że to problemy z zasilaniem. U mnie tak rozłącza kiedy mam za dużo urządzeń wpiętych w hub. Spróbuj podłączyć ją bezpośrednio do portu USB a nie do hubów. Przy czym bezpośrednio do USB mam na myśli w miejsce w które taki port łączy się od razu z płytą główną czyli z tyłu obudowy lub czasami z przodu jeżeli sama obudowa działa bezpośrednio jako wyjście na dodatkowe porty z płyty głównej a nie jako hub.

Inne rozwiązanie to po prostu wysypane sterowniki, odinstaluj wszystko co się da przy odłączonym urządzeniu, ściągnij najnowsze sterowniki ze strony producenta, zainstaluj i dopiero po wszystkim ponownie podłącz. Zgódź się tam na wszystko i po chwili powinno załapać. Na czystej instalacji może będzie ok.

Sprawdź też czy nie używasz za długiego kabla (5 metrów) lub nie masz uszkodzonych wtyków z którejś strony. Jeżeli gniazdo lub wtyk są wyrobione i jest za luźno to będzie się czasami rozłączać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez N.E.X..
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena