Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Produkty z logo Henry's - gorąco polecam! 2013/01/18 21:45 #19001

  • Pietia
  • Pietia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Kilka dni temu miałem okazję zakupić produkt w postaci pokrowca szytego na miarę przeznaczonego dla systemu nagłośnieniowego PaaS dla instrumentu Korg pa3x. Mój wybór padł na firmę Henry's - nie zastanawiałem się długo. Zadecydowało o tym kilka czynników:

Cena: niemal trzykrotnie niższa niż u konkurencji (pana Romanowicza)
Szybkość realizacji: błyskawiczna
Znakomity kontakt: telefoniczny/mailowy
Wpłata po otrzymaniu towaru: wpierw otrzymujesz zamówiony projekt, później płacisz (tak było w moim przypadku)

Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają znakomitych pokrowców szytych na miarę.
Więcej informacji: Henry's

Kilka słów o samej firmie:

Firma Henry's produkuje torby od 1979 roku. Specjalizujemy się w produkcji toreb i pokrowców na instrumenty muzyczne, wzmacniacze i miksery, kolumny głośnikowe, sprzęt oświetleniowy, kamery wideo, aparaty fotograficzne, laptopy oraz każdy sprzęt wymagający odpowiedniej ochrony.
Wszystkie nasze produkty są szyte na zamówienie i dostosowane do preferencji klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z wieloma firmami (JVC, Canon, firmy nagłośnieniowe) i klientami indywidualnymi (muzycy, fotograficy) pozwala nam maksymalnie dopasować ofertę do oczekiwań.
Dzięki temu możemy wykonać praktycznie każde zlecenie, nawet bardzo nietypowe i skomplikowane. A wszystko to z zachowaniem najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.


Ponieważ szyjemy na zamówienie, jesteśmy w stanie zrealizować każde życzenie klienta. Niemniej jednak, bazując na wieloletnim doświadczeniu, możemy zaproponować całą gamę sprawdzonych rozwiązań.
W swojej ofercie mamy dużą liczbę gotowych projektów, które następnie dostosowujemy do konkretnego zamówienia.

Dla Ciebie uszyjemy pokrowiec lub torbę na:
- gitarę, zarówno elektryczną, jak i akustyczną
- keyboard, akordeon
- wiolonczelę lub kontrabas
- trąbkę, flet i pozostałe instrumenty dęte
- bębny, talerze
- smyczek, pałki perkusyjne, statywy i dowolne inne akcesorium
- kolumnę, wzmacniacz, mikser i inne elementy nagłośnienia
- lampy, urządzenia foto/video, laptopy i dowolny inny sprzęt

W dodatku każdy projekt można dowolnie modyfikować o potrzebne elementy, takie jak:
- ekspresy, klamry, klipsy i inne zapięcia
- zamykane kieszenie, przegrody
- rączki, paski i szelki do noszenia
- zewnętrzne opaski i zapinki do przymocowania dodatkowych elementów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena