Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mistyczność w elektronice 2015/12/05 00:42 #23269

  • adrian0
  • adrian0 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Elektroniczna, akustyczna... Muzyka jest piękna :)
  • Posty: 91
  • Otrzymane podziękowania: 2
Witam serdecznie !
Zafascynowany od wielu lat pewną grą komputerową jak i ścieżkami dźwiękowymi, które zostały zaprojektowane do niej po to by wprowadzić grozę do tego co widzimy na ekranie, szukam określenia do pewnego podkładu, który budzi we mnie inspiracje. Jeżeli czytają to koneserzy tytułów gier komputerowych jak i muzycy, będą wiedzieli o co chodzi. Do dziś z uśmiechem na twarzy wspominam serie gier Thief jak i mrożące krew w żyłach podkłady dźwiękowe. Jest bowiem jedna zagadkowa rzecz, którą przypomniałem sobie całkiem niedawno. Cała sprawa rozchodzi się o motyw zawarty w tym linku :
. Odcinek, który inspiruje mnie za każdym razem kiedy tego słucham zaczyna się od 0:44 min. Kieruję pytanie do wszystkich, którzy mieli styczność z podobnymi motywami. Jak można byłoby zdefiniować taki rodzaj muzyki - chodzi mi dokładnie o motyw zaczynający się w 44 sekundzie. Może nazwy jakichś wykonawców nagrywających w tym kierunku? Wiele poszukiwań, niestety nic co mogłoby mnie tak samo zafascynować. Kto potrafi pomóc w określeniu tego - proszę o pomoc ! :)

Pozdrawiam !
Naciśnij PLAY :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena