Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

[Poszukuję] Beatmakera 2013/03/11 11:31 #19751

  • swagz0r
  • swagz0r Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • S.W.A.G
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witajcie,pisalem juz na tym forum z prosba o pomoc w tworzeniu bitów,siedzialem po 12godzin nad tym fl'em,ale nie wychodzi mi to za dobrze,nie ogarniam kompletnie,wole pozostac przy tworzeniu teledysków,filmow itp,ale chcialbym tez nagrac cos swojego,dlatego pisze tutaj. Otoz,potrzebowalbym jednego,albo dwoch bitów,chcialbym by jeden byl syntetyczny,cos typu Asap Rocky-Goldie,albo Małpa-Skała,a drugi to TRAP cos w ten desen
,
,
,jezeli jest ktyos w stanie zrobic taki bit/bity za darmo,to blagam,niech odezwie sie tutaj,badz na facebooku (www.facebook.com/BostonProductions),oczywiscie,jezeli bit bedzie naprawde swietny,to bylbym chetny do podjecia wspolpracy,wiadome,za hajs;-)
S.W.A.G

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[Poszukuję] Beatmakera 2013/03/11 17:28 #19759

  • swagz0r
  • swagz0r Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • S.W.A.G
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
aaa,jezeli jest jakis beat maker z gdańska,byloby super gdyby sie odezwal,planuje ze szwagrem zrobic studio i nagrywac,jezeli jest ktos chetny do wspolpracy,piszcie tutaj;-)
S.W.A.G

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Poszukuję] Beatmakera 2013/03/16 20:58 #19862

  • dezler
  • dezler Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 148
  • Otrzymane podziękowania: 18
Takim Pisaniem i szukaniem to wątpię że kogoś znajdziesz.

Muzyk to też rynek jak ktoś robi dobre bity to na pewno nie da ci ich za free jeśli jest szanującym sie producentem
chyba żę mu sie spodbasz to spoko ale jak dobrze nawijasz to beat makerzy i producenci sami do ciebie lgną
jak ty musisz szukać to raczej średnio nawijasz choć nie mi to oceniać bo nie słyszałem stwierdzam tylko Fakt

Po drugie Bity tego typu na prawde kozackie to na pewno nie u polaków a u czarnuchów musisz szukać
to ich typowy gatunek jak i Dirty Shout czy Crunk i dużo się to nie różni wiec wątpie ze tu znajdziesz kogoś robiącego takie bity w takim klimacie na takim poziomek
i żeby to tak brzmiało jak tu

Tyle Ode Mnie Elo! I Powodzenia !
Werset, 1991, Rap.

Chcesz Bity ? Napisz, jakoś się dogadamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: [Poszukuję] Beatmakera 2013/03/16 21:39 #19867

  • bixioman
  • bixioman Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 104
  • Otrzymane podziękowania: 10
Kolega powyżej napisał sporo racji.Żeby mieć producenta z dobrymi bitami musisz tak nawijać że będzie chciał on dla Ciebie produkować,wtedy będą wszyscy chcieli żebyś nawijał pod ich bity

Jak zaczynasz przygodę z nawijaniem,to ćwicz flow.Ćwiczyć,ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć,trening czyni mistrzem :)

Jak najbardziej powodzenia w realizacji :) Peace !
bixioman
Za tę wiadomość podziękował(a): dezler

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena