Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Promo dla Aranżacji 2011/09/10 11:15 #13746

  • Czaku
  • Czaku Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Siemanko...
Mam takie pytanko, nie wiecie może gdzie warto by zaprezentować własną twórczość?
Chodzi mi o jakieś szersze umieszczenie bądź wysłanie własnych utworów.
Coś w rodzaju moze jakiegoś portalu? ( chodziaż byłem na jednym i 2 m-ce się nie doczekałem publikacji)
Co w przypadku gdzie może być to temat na 70min nagrań cd w wysokiej jakości, czy opłaca się wysyłać materiał do którychkolwiek wytwórni lub Leveli....
Praktycznie moja wiedza na ten temat jest bardzo uboga.. ;) heh

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promo dla Aranżacji 2011/09/10 17:21 #13748

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Większość portali przyjmuje format mp3 nie spotkałem aby było inaczej szerzej można się zaprezentować na kilku w Polsce na pewno Myspace, ja osobiście polecam portale tam gdzie szerzej mogą ocenić Cię użytkownicy wtedy co prawda nie do końca może ,lecz masz obraz wyświetleń czy pobrań ,zakupu czy recenzji na temat swojego materiału. Generalnie nie określiłeś czy masz już krążek, pisząc o wysokiej jakości czy dopiero masz go w planach . Być może potrzebny będzie Ci portal w ,którym zbierzesz środki na wydanie swojego krążka wtedy odsyłam tu www.megatotal.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promo dla Aranżacji 2011/09/10 17:44 #13749

  • Czaku
  • Czaku Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 3
Miałem na Jamendo, jednak nie jestem zadowolony z ich poczynań.
Mam gotowe 12 ścieżek materiału. Jakość to znaczy da się posłuchać a nie włączyć i wywalić.
Brakuje mi motywacji, praca, muzyka, inne pierdoły i tak w kółko.
Pytanie: czy jest sens w ogóle gdzieś wypuścic nagrania, oszlifować jeszcze i pokazać.
Cały czas to praca a po godzinach muzykowanie, brak mi chęci już aby szukac cokolwiek żeby coś wydać czy upublicznić.
Sam wiesz 8h przed monitorem i jeszcze szukać po sieci portali lub zainteresowanych.
Pytam z grzeczności bo nic się nie orientuję.
Przykład moich nagrań jest w forum pod tytułem Czaku, wczoraj nawet coś tam wrzuciłem.....
Dzieki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Promo dla Aranżacji 2011/09/10 17:50 #13750

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Fakt ,że przy nawale swojej pracy i później gdzieś tam muzyka i wglądanie i reklamowanie, zabieranie głosu na forach muzycznych i stały kontakt z użytkownikami ,fanami idt jest częścią Twojego późniejszego sukcesu-ale coś za coś jak zwykle bywa w takich przypadkach i efekt do końca nie jest przewidziany :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Forum Kunena