Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 08:47 #5813

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Bo po prostu nikt NIE CZYTA pierwszych postów i uważa, że tutaj jest poszukiwanie przyzwolenia na wolny styl przeklinanie, sex drugs and rock&roll... CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM DO... !!!

Jeżeli nie chce się wam czytać CAŁOŚCI tematu to się nie wypowiadajcie bo wychodzicie na ludzi, których nie wpuszczają do Media Marktu...
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 09:27 #5815

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
Admin jest równy z użytkownikami. Przynajmniej ja tak uważam. To, że administrator ma władzę nad całością strony, nie robi go "lepszym". I wy się kłócicie, że ktoś, kiedyś, gdzieś przeklnął parę razy, i macie pretensje do admina.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 09:28 #5816

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
mh_sk napisał:

kazior, Ty się tak sporadycznie wypowiadasz, więc proszę Cię, nie wypisuj BZDUR.


Słuchaj kolego jak widać liczą się dla Ciebie cyferki, to że masz ileś tam postów z czego znaczna część jest nic nie wnoszącą treścią (lakonicznie pisać potrafi każdy) nie oznacza, że temat jest dla tych którzy odzywają się sporadycznie...
Bierz przykład z innych...Kaziorkaski wypowiada się rzeczowo i na temat i zabiera głos tam, gdzie wie, że ma coś do powiedzenia, co więcej do powiedzenia na temat - konkretnie i rzeczowo... a nie w każdym wątku tylko dlatego by napisać i a później pomyśleć "ja to jestem gość mam tyle postów - czyli mam coś do powiedzenia".

I znowu się powtórzę bo ktoś tu czyta między wierszami... czasami pewne sprawy przemilczeć niż się narażać.

Jak widać trudno CI się pogodzić z tym, że nie masz racji, "nie widzę" tych tłumów, które Cię popierają palce jednej ręki to za dużo by wszystkich wymienić - w rezultacie jesteś sam w pojedynkę, próbujesz coś udowodnić, jednak brakuje CI argumentów. Czujesz się urażony i głośno protestujesz.

Po co Ci to? Co chcesz udowodnić?
Uraziło Cię zdanie, że zwróciłem CI uwagę o tym żebyś nie używał nieodpowiednich słów, że Cię postraszyłem? - Pewnie gdym nie napisał dezaktywuję CI konto nie byłoby tego tematu - jednak dobrze że powstał.

Jesteś jeszcze młody i pewnych rzeczy nie rozumiesz. Inaczej spojrzysz na to wszystko za kilka lat. Wtedy to być może przypomnisz sobie jakie to ja kiedyś miałem małostkowe problemy, które nic nie znaczą w stosunku do tego z jakimi teraz się borykam (problemów Ci nie życzę - jednak nie da się ich uniknąć).

Dlatego życzę CI żebyś miał tylko takie błahe problemy.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 09:48 #5817

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
A ja Ci mówię, Pietia, PO RAZ TRZECI- udowodnij, że na moim koncie są same puste cyferki, bo mnie już coś strzela jak ciągle rzucasz że piszę bez treści i lakonicznie- udowodnij mi to do jasnej ciasnej, wysyp tymi postami bym się poskładał i załamał w sobie.
Jeżeli nie wiesz jeszcze o co chodzi:

o że masz ileś tam postów z czego znaczna część jest nic nie wnoszącą treścią (lakonicznie pisać potrafi każdy) nie oznacza, że temat jest dla tych którzy odzywają się sporadycznie...


Albo na pw albo na forum- daj dowód, bo tracisz wiarygodność I TO BARDZO.

Worminkle- powiedz szczerze, czytałeś temat? Mam po raz kolejny przytaczać genezę? Że za słowo "gówno" dostałem ostrzeżenie? To jest po prostu śmiech na sali!!
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 10:20 #5818

  • mari
  • mari Avatar
  • Wylogowany
  • Senior
  • Senior
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 0
"są osoby które ostatnio nieco przeliterowały słowa powszechnie uważane za obelżywe i --zagrożono im i wycenzurowano ale sa tez i tacy którzy nie ponoszą konsekwencji z tego tytułu ,,teraz zadaję sobie pytanie--CZY JEST SENS. aby starych wyjadaczy tutaj upominać jeżeli piszą coś w ten lub inny sposób"

"jeśli napiszę KURWA TO ZOSTANĘ ZBANOWANY CZY TAK?? ale jeśli napisze k..rwa to nie --przecież to to samo"




Otóż "starzy wyjadacze" te cytaty prawdobodobnie tyczą się mojej osoby i kłótni z mh_sk.
Przyznam przesadziłem. Nie zgodzę się z tym że Pietia upomina tylko "starszyznę".Skąd takie wnioski . Po kłótni z mh_sk dostałem od admina prywatną wiadomość z kulturalnym acz stanowczym postem. Treść pozostawię dla siebie. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 11:50 #5819

  • lsudny
  • lsudny Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • aka Blue Void
  • Posty: 326
  • Otrzymane podziękowania: 9
mh_sk napisał:

Worminkle- powiedz szczerze, czytałeś temat? Mam po raz kolejny przytaczać genezę? Że za słowo "gówno" dostałem ostrzeżenie? To jest po prostu śmiech na sali!!

Czytałem. I nie rozumiem, dlaczego Pietia nie traktuje nas równo. Mnie jeszcze się nie oberwało, w końcu nie jestem tu zbyt długo, ale czytając te posty nie wiem co powiedzieć.
Siódmego czerwca 2010 roku, o godzinie 16:15, oficjalnie opuściłem to forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lsudny.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 13:29 #5821

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193

mh_sk napisał:

Worminkle- powiedz szczerze, czytałeś temat? Mam po raz kolejny przytaczać genezę? Że za słowo "gówno" dostałem ostrzeżenie? To jest po prostu śmiech na sali!!


Myślę, że powinieneś przeczytać regulamin . To wszystko w tym temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 13:37 #5822

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
A ja myślę, że tym regulaminem wymachujesz na ślepo niczym typowy Polski magnat szabelką.

Regulamin, który można dostosować do potrzeb i własnego upodobania- wygląda dokładnie TAK JAK POLSKIE PRAWO- O KANT ŻICI POTŁUC! Jedno przeczy drugiemu, drugie trzeciemu i trzecie czwartemu. A przykładami nie zarzucę, bo po co, w końcu biorę przykład z najwyższego (szczegóły poniżej).

Pietia, przytoczysz wreszcie te argumenty za moim pisaniem na ilość czy składasz broń tudzież nadal zasłaniasz się regulaminem?

@ Worminkle:

Do mnie się dowalają wiecznie, bo nikomu nie włażę W DUPĘ, nie piszę z 3 tonami wazeliny, nie zgadzam się z czyimś zdaniem jeżeli się nie zgadzam, nie bawię się w zapieprzanie z prądem. ZA TO, ŻE JESTEM SOBĄ, wisi nade mną groźba bana. Z którego powodu nie będę płakał... Niestety teraz jest już cień tego co kiedyś było. Bez dodawania utworów, z klonowaniem newsów (tak, to się niestety dzieje...) i jeszcze czymś takim z czym się spotykam na forum, TAKIM PRZEINACZANIEM wypowiedzi...
A ten temat i "dyskusja" to jest jeden z ostatnich gwoździ do trumny.

Regulamin to już kompletna bujda na resorach... Powtarzanie jednego i tego samego, w ogóle kompetencyjność tam jest nie wiadomo jaka, nic nie wiadomo o moderatorach i o ich zakresach uprawnień, błędy ORTOGRAFICZNE, gramatyczne, literówki. Nie powiem, RE WE LA CJA.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez psysutra.
Zasilane przez Forum Kunena