Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/06 06:14 #5777

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Po prostu czysty protekcjonalizm i ignorancja...
Mam pisać elaboraty uzasadniające, dlaczego album "Healing" od Psysex jest gównem? Ja się nikomu nie muszę tłumaczyć z mojej opinii! Posłuchaj wcześniejszych albumów, następnie "Healing" to zobaczysz jaki KAŁ został przez Psysex wysmażony.

I chyba odnoszę wrażenie, że z moich wypowiedzi wyciągasz same przekleństwa, a na resztę kładziesz laskę jak CNN Tower, bo bezpośrednio z Twojej wypowiedzi to wynika:

Bardziej wartościowa jest jedna sensowna odpowiedź niż dziesięć nic nie wnoszących.

Tą tezę poprzyj przykładami- MOICH WYPOWIEDZI na forum, wykluczając kłótnię z marimari15.
Czekam.
Bo wychodzę z założenia, że tą tezą godzisz bezpośrednio we mnie (zapewne nie tylko).
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/06 23:11 #5793

  • DjTomassi
  • DjTomassi Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
Darson od kiedy ty taki wojownik jestes ? ze mieszasz kazdego admina z blotem ? a dlaczego temu adminowi stopy liżesz ?

Pietia kiedy bedzie mozna znowu dodawac utwory ? ;>

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pietia.

O: bedzie mozna znowu dodawac utwory? 2009/11/06 23:37 #5794

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
DjTomassi napisał:

Pietia kiedy bedzie mozna znowu dodawac utwory ? ;>


Póki co trudno powiedzieć, ponieważ skrypt pisany jest na nowo przez znajomego, który ma ostatnio sporo innych projektów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/07 00:08 #5795

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
DjTomassi napisał:

Darson od kiedy ty taki wojownik jestes ? ze mieszasz kazdego admina z blotem ? a dlaczego temu adminowi stopy liżesz ?

Pietia kiedy bedzie mozna znowu dodawac utwory ? ;>


Każdego admina? O ile dobrze pamiętam to Intwo czy jak go tam zwali, strasznie pojechał po utworze nowicjusza. Sposób w jaki to zrobił strasznie mi się nie spodobał i nie tylko mi.

To że zgadzam się z Pietią w kwestii używania wulgaryzmów na forach bez względu na kontekst wypowiedzi, jest dalekie od "lizania stóp"

EDIT

A propos wrzucania utworów. Może ktoś ma taki skrypt, ewentualnie zna na tyle php'a i ewentualnie js, że sam by coś takiego napisał? Strona stoi na joomli (chyba), może ktoś pisze/pisał moduły pod tego cms'a?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez darson.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/07 00:20 #5796

  • masahuku
  • masahuku Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wiecie co ja was czytam to mi sie niedobrze robi, dlatego też czytałem niedokładnie :)

ale wy ludzie macie problemy! Pietia jest tylko człowiekiem i moze popełniac błedy nikt nie jest idealny a jedziecie po nim jakby wam rodzine grzybami potruł, ja tez dostałem ostrzeżenie i szczerze sie przyznaje ze admin miał racje. A wy na ostrzezenia delkiatni ale na forum miesem chcecie rzucac.

Poza tym jak tak walczycie o akceptacje przekleństw to idzice na inne fora i zobaczcie czy wam na to pozwola...

wolność słowa?? jest wszechobecna tylko trzeba tym słowem operowac w ramach pewnej kultury.

Zasady nie sa idealne ale jakby na swiecie nie było zadnych zasad ani granic to wiecie co to by sie działo?? Anarchia.

Tyle.

Ps. Chcialem obiektywnie ale nie zdziwie sie jak tu zaraz na mnie naskoczą :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/07 08:35 #5798

  • kaziorkaski
  • kaziorkaski Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 618
  • Otrzymane podziękowania: 35
Oj nieładnie. Ten temat powinien w ogóle nie powstać. Ale skoro już jest to trzeba uświadomić sobie kilka kwestii. 1. To prywatna strona i forum, założone przez Pietię i jesteśmy tu Jego gośćmi, dlatego to On tu ustanawia reguły, zasady i formy działania. 2. Kultura osobista wręcz nakazuje by takie określenia nie były używane, ani w potocznej mowie, ani w mediach, po prostu nigdzie. Tu znowu mamy do czynienia z obniżeniem norm moralnych w społeczeństwie, skoro nie dość, że się beż pardonu używa wulgaryzmów i słów nieprzyzwoitych, to jeszcze domaga się ten i ów, by to usankcjonować jako normę - to równia pochyła.
3. Dlatego zachęcam do okazywania szacunku i uznania Aministratorowi, który nie mało czasu i zdrowia i środków stracił, by powstał ten serwis. Nie róbcie z niego szamba!
To wartościowa strona! Czy forum dyskusyjne też takie będzie, to już zależy tylko od NAS!!
Potrzeba mądrości by pojąć mądrość: na nic muzyka, gdy publiczność głucha.

www.muzyka-pomojemu.blogspot.com

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaziorkaski.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 05:21 #5811

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
kazior, Ty się tak sporadycznie wypowiadasz, więc proszę Cię, nie wypisuj BZDUR.
Ja o kozie, Ty o wozie.

P.S. Pietia, a ja czekam nadal na odpowiedź w poprzednim moim poście ;]
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/08 08:31 #5812

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
kaziorkaski napisał:

Oj nieładnie. Ten temat powinien w ogóle nie powstać. Ale skoro już jest to trzeba uświadomić sobie kilka kwestii. 1. To prywatna strona i forum, założone przez Pietię i jesteśmy tu Jego gośćmi, dlatego to On tu ustanawia reguły, zasady i formy działania. 2. Kultura osobista wręcz nakazuje by takie określenia nie były używane, ani w potocznej mowie, ani w mediach, po prostu nigdzie. Tu znowu mamy do czynienia z obniżeniem norm moralnych w społeczeństwie, skoro nie dość, że się beż pardonu używa wulgaryzmów i słów nieprzyzwoitych, to jeszcze domaga się ten i ów, by to usankcjonować jako normę - to równia pochyła.
3. Dlatego zachęcam do okazywania szacunku i uznania Aministratorowi, który nie mało czasu i zdrowia i środków stracił, by powstał ten serwis. Nie róbcie z niego szamba!
To wartościowa strona! Czy forum dyskusyjne też takie będzie, to już zależy tylko od NAS!!



co nieładnie--jak nie umiesz czytac i nie śledzisz forum to z twojej strony nieładnie ,że nie wiesz o co chodzi i zabierasz głos w tej sprawie radze abyś przeczytał dokładnie pierwszy wpis założenia tego tematu a moze ci sie rozjasni o co w tym wszystkim chodzi

szacunek do admina jest tylko on nie ma do nas tak jak napisałem inni maja przyzwolenie na wulgaryzmy a inni sa zastraszani banowaniem i upominani ---KONIEC

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena