Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 20:10 #5765

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44

darson napisał:
"Co to ***** jest? Weź gościu *********** z tym ****** w *****"

A czy ktoś o czymś takim mówi? Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
Nikt tutaj nie mówi o używaniu lapidariów jako znaków przestankowych!
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez psysutra.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 20:22 #5766

  • TRIOBAS 1
  • TRIOBAS 1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • MUZYKA JAK KOBIETA - ZAWSZE FASCYNUJĄCA
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 12
Quote
darson napisał:
Chwila moment. Zdanie 5 osób to nie jest zdanie ogółu

jasne że nie ogółu - co z tego ,że zarejestrowanych jest tysiące ludzi ale tworzy go GARSTKA -mógłbym policzyć na palcach u jednej ręki jaki jest każdego codzienny udział w tym servisie zresztą nie ma takiej potrzeby bo o statystykę tu nie chodzi - poza tym jakbyś czytał uważnie to byś nie wypisywał takich rzeczy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez TRIOBAS 1.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 20:59 #5767

  • darson
  • darson Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Posty: 435
  • Otrzymane podziękowania: 11
TRIOBAS 1 napisał:

jasne że nie ogółu - co z tego ,że zarejestrowanych jest tysiące ludzi ale tworzy go GARSTKA -mógłbym policzyć na palcach u jednej ręki jaki jest każdego codzienny udział w tym servisie zresztą nie ma takiej potrzeby bo o statystykę tu nie chodzi - poza tym jakbyś czytał uważnie to byś nie wypisywał takich rzeczy


Czytam uważnie i zgadzam się z adminem. Nie ważne czy ktoś przesadzi ze słownictwem raz na 10 czy 500 postów. Ma nie przesadzać ze słownictwem w ogóle.

Ja dostałem bana na stronie reason.pl bo zmieszałem tamtejszego admina (InTwo nick miał bodajże) z błotem. Słusznie czy nie słusznie on był adminem i tyle. Prosta zasada i nie mam pretensji. Zresztą pisząc to co napisałem miałem pewność, że ban będzie i wcale się tym nie przejąłem :-) Pietia może to pamięta bo razem wtedy tworzyli reason.pl.


mh_sk napisał:

A czy ktoś o czymś takim mówi? Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.
Nikt tutaj nie mówi o używaniu lapidariów jako znaków przestankowych!


Zastanowiłem się i sam doświadczyłem tego typu tekstów od kolegi, z którym potem sobie wyjaśniliśmy nieporozumienia.

Z drugiej strony natychmiastowe banowanie za jeden niecenzuralny tekst też nie jest dobre. Ban za recydywę, za wykroczenie może być np. czasowe blokowanie konta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 21:28 #5770

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
darson napisał:

Ja dostałem bana na stronie reason.pl bo zmieszałem tamtejszego admina (InTwo nick miał bodajże) z błotem. Słusznie czy nie słusznie on był adminem i tyle. Prosta zasada i nie mam pretensji. Zresztą pisząc to co napisałem miałem pewność, że ban będzie i wcale się tym nie przejąłem :-) Pietia może to pamięta bo razem wtedy tworzyli reason.pl.


I uważasz to ZA SŁUSZNE?! On był adminem i tyle- przepraszam bardzo, to chyba jest przejaw jakiegoś kompleksu boga.

Z drugiej strony natychmiastowe banowanie za jeden niecenzuralny tekst też nie jest dobre. Ban za recydywę, za wykroczenie może być np. czasowe blokowanie konta.


Tutaj nie można niecenzuralnych tekstów rzucać do jednego wora, bo wszystko zależy od kontekstu.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 21:56 #5772

  • freetone
  • freetone Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Świeżak
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Lubię to forum (choć ostatnio troszkę mniej, gdyż nie mogę pokrytykować zamieszczanych tu produkcji :)). Lubię je za to, że brak tu chamstwa i wulgaryzmów, a i zawiści też niewiele. Na co dzień zajmuję się filmowaniem uroczystości i korzystam ze sklepu na www.foton-kalisz.pl. Jest tam również forum wideofilmowców. Takie forum puszczone "samopas", HydePark ludzkiej zawiści, nienawiści, i chęci upokorzenia drugiego. Mimo, że czasem potrzebuję porady osoby znającej dane zagadnienie, tam nigdy o nią nie proszę, gdyż uznany zostałbym za: głupka, idiotę, cieniasa, beztalencie o h.. i sk.. nie wspominając. NIe wchodzę tam od lat. A tu zaglądam z przyjemnością... I nie chciałbym, żeby to się zmieniło... ufff
od ciężkich brzmień lepsze są tylko jeszcze cięższe...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 22:04 #5773

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
Osobiście cenię stronę kvraudio.com za wiele życzliwości ze strony ludzi udzielających odpowiedzi (bez chamstwa docinek itp) i to jest pozytywne. Czasami warto ugryźć się w język, i schować swoją urażoną dumę do kieszeni.


vsti.pl nigdy nie dorówna powyższej stronie, ale chociaż niech nadrabia kulturą... stąd też dbałość o porządek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 22:05 #5774

  • psysutra
  • psysutra Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy forumowicz
  • Platynowy forumowicz
  • Od Transu piękniejsza jest tylko cisza...
  • Posty: 1562
  • Otrzymane podziękowania: 44
Ręce opadają przez wasz brak czytania ze zrozumieniem- NIE ZAMIERZAM ROBIĆ Z TEGO FORUM POPISÓWY MOWY ŚMIETNIKOWEJ!!

Chodzi o to, że za słowo "gówno" (oceniając album, a faktycznie gównem jest, więc dlaczego mam tego nie powiedzieć) i "spieprzyć" (w kontekście zakupu mikrofonów) dostałem ostrzeżenie i zagrożenie banem- to można odczytać jako zamach na wolność słowa idąc waszym tokiem rozumowania i go odwracając.
Goa rządzi, Goa prowadzi, Goa nigdy Cię nie zdradzi!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:był sobie ban nazywał się piotruś pan 2009/11/05 22:14 #5775

  • Pietia
  • Pietia Avatar
  • Wylogowany
  • Master
  • Master
  • Życie jest jak muzyka po prostu płynie...
  • Posty: 5193
  • Otrzymane podziękowania: 193
mh_sk napisał:

Chodzi o to, że za słowo "gówno" (oceniając album, a faktycznie gównem jest, więc dlaczego mam tego nie powiedzieć) i "spieprzyć" (w kontekście zakupu mikrofonów)


Kultura tego wymaga, Twoje wypowiedzi świadczą o Tobie i są miarą wiarygodności bądź jej braku co do tematu w którym się wypowiadasz. Wybacz, ale jeśli ktoś pisze, że coś jest "gównem" bez jakiegokolwiek uzasadnienia (na zasadzie gówno i już), to lepiej by zrobił, gdyby nic nie napisał.

Bardziej wartościowa jest jedna sensowna odpowiedź niż dziesięć nic nie wnoszących.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zasilane przez Forum Kunena